Вітання зі святами

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні колеги! Працівники, депутати, ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування – зі святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства! Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії.

У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв'язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної держави та нашої громади.

Від щирого серця бажаю усім здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

З повагою,

Саратський селищний голова В.Д.Райчева

та виконавчий комітет селищної ради

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

ГОЛОВИ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РАЙЧЕВОЇ В. Д.

6 грудня  надзвичайно важливий день сучасної історії  Української держави. Країна відзначає День Збройних Сил України, що відповідно зі ст. 17 Конституції  ,  здійснюють  оборону України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

У День Збройних сил України хочу привітати всіх військовослужбовців нашої країни! Ви – наші захисники і опора народу України. Від вас залежить мир, щастя і благополуччя в нашій державі. Ви захищаєте спокій наших осель, спокій рідних і близьких людей. Від чистого серця хочу побажати зберігати спокій і впевненість у будь-якій життєвій ситуації, здійснювати гарні і добрі вчинки, берегти і міцно любити своїх рідних, піклуватися про майбутнє і з успіхом досягати великих висот.

Прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках. Зі святом Вас!

Вічна пам’ять загиблим Героям! Слава Україні!

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки -

Низький уклін і тричі «Слава!»,

Українські захисники!

З повагою, голова Саратської селищної ради Райчева В. Д.