ХРОНІКА ДНЯ

Завершується капітальний ремонт по вулицям селища Сарата - Степовій та Суворова. Відпрацьовується укладення щебеневопісочної суміші узбіччя доріг (ЩПС).

Для публічності надаються експертні звіти:

1. Щодо розгляду  проектної документації в частині міцності надійності та довговічності об`єкта будівництва і кошторисної частини проектної  документації за робочим проектом «Капітальний ремонт проїжджої частини  вул.Суворова (1.на ділянці від вул..Осипенка до вул..Степова; 2.на ділянці від вул..Зарічна до під`їздів житлових будинків №37 та №37 «А») в смт Сарата Одеської області»

Основні параметри звіту:

- Загальна площа асфальтованого покриття дороги складає 1728,9 кв.м.

- Кошторис витрат складає 1499,666 тис. грн.

- Товщина асфальтного покриття складає 8 см.:

- покриття щебеневопісочною сумішшю - 10 см.

- вирівнюючий шар асфальту - 4 см. 

- прошарок бітуму

завершуючий шар асфальту - 4 см. 

- Вартість 1 кв. м. робіт по вул. Суворова складає 867 грн.

2. Щодо розгляду  проектної документації в частині міцності надійності та довговічності об`єкта будівництва і кошторисної частини проектної  документації за робочим проектом «Капітальний ремонт проїжджої частини  вул.Степова ( від вул.. Суворова до під`їздів житлових будинків №25, №27 та №29  ) в смт Сарата Одеської області»

Основні параметри звіту:

- Загальна площа асфальтованого покриття дороги складає 1246,1 кв.м.

- Кошторис витрат складає 1059,112 тис. грн.

- Товщина асфальтного покриття складає 8 см.:

- покриття щебеневопісочною сумішшю - 10 см.

вирівнюючий шар асфальту - 4 см. 

- прошарок бітуму

завершуючий шар асфальту - 4 см. 

- Вартість 1 кв. м. робіт по вул. Степовій складає 850 грн.

3. Щодо розгляду  проектної документації в частині міцності надійності та довговічності об`єкта будівництва і кошторисної частини проектної  документації за робочим проектом «Капітальний ремонт проїжджої частини  вул. Халікова (від житлового будинку №1 до житлового будинку № 35) в смт Сарата Одеської області»

Основні параметри звіту:

- Загальна площа асфальтованого покриття дороги складає 1802,1 кв.м.

- Кошторис витрат складає 1499,665 тис. грн.

- Товщина асфальтного покриття складає 8 см.:

- покриття щебеневопісочною сумішшю - 10 см.

- вирівнюючий шар асфальту - 4 см. 

- прошарок бітуму

- завершуючий шар асфальту - 4 см. 

- Вартість 1 кв. м. робіт по вул. Халікова складає 832 грн.

Шановні ветерани!

Від щирого серця поздоровляємо Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників! В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Селищна рада.

28 жовтня 2018 року мешканці селища Сарата відмітили День визволення України від фашистських загарбників. Низько вклонилися та вшанували хвилиною мовчання всіх воїнів біля пам'ятнику воїнам інтернаціоналістам, біля меморіальних дощок загиблих воїнів АТО Дмитра Сирбу та Максима Кривиденка., меморіального комплексу І. Халікова.

Слова пошани висловили голова Саратської райдержадміністрації Лобан А.А., голова районної ради Переправка Ю.П., Саратський селищний голова Негодяєв А.Л., голова районної організації ветеранів Сапунов І.Ф.

27 жовтня 2018 року районне міжнаціонально-культурне товариство "Злагода" та Саратська селищна рада приймали делегацію у складі референта  Почесного Консула Німеччини в м. Одеса О. Лічагіної, директора інституту етнічних досліджень О. Келера, голови Тарутинського районного німецько національного товариства "Бессарабський дім" С. Крук та представників лютеранської церкви с. Петродолина.

Здійснив Молебен на Лютеранському цвинтері пастор Євангельсько-лютеранської громади с. Петродолина Олександр Гросс. В цей день відкрили пам'ятну табличку  біля школи Вернера.

Напередодні зусиллями працівників КП "САРАТАКОМУНСЕРВІС" здійснено заклади з благоустрою біля стіни школи Вернера. (Фотозвіт додається)

З 10.10.2018 року ТОВ "Автодор" м. Чорноморськ проводить роботи у селищі Сарата з капітального ремонту проїзджої частини по вул. Степова будівлі №25,№27,№29 та вул. Суворова будівлі №37, №37"А", які складаються з підготовчого корита вирівняного шару щебнево-піщаної суміші 10 см., далі 6 см. гарячого асфальту,  бітумного прошарку та 4 см. завершального шару гарячого асфальту. Проведення цих робіт Ви можете оглянути по відео за посиланням: https://youtu.be/s2jXk7z7fBo

   

Дорогі чоловіки і жінки захисники нашої країни!
Прийміть щирі вітання з Днем захисника України – святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

ВІТАЄМО САРАТУ З ХРАМОВИМ ДНЕМ

Нехай Всемилостивий Господь Бог за молитвами нашої небесної покровительки Пресвятої Богородиці і за заступництвом Святого Архистратига Михаїла дарує нам мир і спокій. Нехай заопікується нашими дітьми та молоддю. Обдарує численними ласками наші родини

 

УКРАЇНА

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

САРАТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Про відзначення Храмового Дня в селищі Сарата

Відповідно до рішення виконавчого комітету Саратської селищної ради від 07 серпня 2018 року № 76 «Про святкування Храмового Дня селища Сарата», керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за особистий вклад у розвиток територіальної громади селища, активну життєву позицію, любов до селища і рідного краю, за результатами огляду кращого благоустрою території селища Сарата та з нагоди відзначення свята – Храмового Дня селища Сарата:

  1.  Нагородити грамотами Саратської селищної ради та преміювати у розмірі 1243 грн. кожну особу, а саме:

Мешканців селища Сарата -  в номінації «Кращий благоустрій прибудинкової території в селищі Сарата»:

 

Вул. Крістіана Вернера:

Голубнич Людмила Савівна,  буд № 44

Плахотнюк Руслана Володимирівна, буд. № 5/6.кв.1

Вул.. Лесі Українки:

Аксьонов Сергій Пилипович, буд.21.кв.6

Спатарь Василь Антонович, буд.21.кв.36

Міщенко Ніна Матвіївна, буд.9. кв.3

Вул. Першотравнева:

Мазур Лідія Ісаївна, буд.5/9.кв.2

Ляшенко Марія Василівна, буд. 5/22.кв.1

Вул. Гагаріна:

Василицький Сергій Афанасійович, буд.3

Вул. Тіниста:

Білошицька Тетяна Миколаївна, буд.9;

Вул. Вокзальна:

Кравченко Олександра Самсонівна, буд.31

Вул. Вузька:

Куємжи Марія Тимофіївна, буд. 26;

Вул. Лісова:

Антонюк В’ячеслав Миколайович, буд. 25;

Вул. Сонячна:

Димитренко Володимир Іванович, буд.48

Вул. Миру:

Небога Людмила Петрівна, буд.17;

Милосердна Людмила Анатоліївна, буд.10

Вул. Річкова:

Небога Надія Павлівна, буд.23.кв.2;

Мага Надія Афанасіївна, буд.15

Вул. Халікова:

Кюркчу Петро Васильович, буд.65;

Урсатій Світлана Григорівна, буд.12;

Погосян Саркіс Рафікович, буд.32

Вул. Чкалова:

Балан Роман Віталійович, буд.48.кв.2

Провулок Вокзальний:

Буклєв Ярослав Йосипович, буд.4;

Вул.. Новоселів:

Гуріна Клавдія Гаврилівна, буд.14

 

  1. Підприємця: Побаранчука Сергія Миколайовича, магазин «Економ» в номінації «Кращий благоустрій території торгових об’єктів»
  2. Голову ТОВ «ЗЛАГОДА», завідуючу районним історико-краєзнавчим музеєм Клим Любов Михайлівну,

Дослідника історії Сарати, члена спілки християнських письменників, автору книги «У истоков Сараты» - Петра Івановича Узунова за особистий вклад у розвиток територіальної громади селища, активну життєву позицію, любов до селища і рідного краю, та з нагоди відзначення свята – Храмового Дня селища Сарата:

Плачинду Анатолія Леонтійовича – вчителя НВК «Саратська ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»

 

  1. В.о. головного бухгалтера Саратської селищної ради Георгієвій Л.Д. здійснити утримання   податків з нарахованих сум премій
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря селищної ради С.В. Єрьоменко

 

 

Саратський селищний голова                                                                   А.Л. Негодяєв

12 жовтня 2018 року

№ 62 -А-2018

Притулок Олександра та лікувальний комплекс Сарати

12 жовтня 2018 року о 10.00 годині навпроти Притулка Олександра був встановлений історичний інформаційний стенд "Притулок Олександра та лікувальний комплекс Сарати". За ініціативою історика, патріота селища Сарата Петра Івановича Узунова, завідуючої районним краєзнавчим музеем, керівника ТОВ "Злагода"- Любові Михайлівни Клім, при сприянні Саратської селищної ради в селищі буде встановлено 7 історичних інформаційних стендів.

Вчора, 10 жовтня 2018 року на виборчому окрузі №13 (депутат Шмигун Андрій Георгійович) розпочалось будівництво з капітального ремонту ділянок доріг, вул. Суворова та вул. Степова.

 

Будинок лікаря Доблера

05 жовтня 2018 року о 15.00 годині на фасадній стіні будівлі дитячої музичної школи селища Сарата був встановлений історичний інформаційний стенд "Будинок лікаря Доблера". За ініціативою історика, патріота селища Сарата Петра Івановича Узунова, завідуючої районним краєзнавчим музеем, керівника ТОВ "Злагода"- Любові Михайлівни Клім, при сприянні Саратської селищної ради в селищі буде встановлено 7 історичних інформаційних стендів.

 

 

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 Червня в селищі Сарата на площі "Патріотів" відбулись святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, за участю Саратського селищного голови Негодяєва А.Л., селищного будинку культури під керівництвом директора СБК Тетяни Алексеєвої та художнього керівника СБК Олени Яценко, батьковської громадськості.

 

 

Розпочалось дійство конкурсом малюнку на асфальті за номінацією "Щасливе дитинство" в якому взяли участь всі бажаючі діти. Члени жюрі визначили переможців та нагородили подарунками учасників.

 

 

Вихованцями вокальної студії селищного будинку культури було проведено святковий концерт. Різноманіттям, хореографічними  постановами вражали танцювальні колективи  Саратської дитячої музичної школи "Любисток" (керівники Кім Л. та Кім Є.), танцювальний колектив "Сюрприз" (керівник Т. Каранга), гурт "Чарівна голка" Будинок дитячої творчості (керівник К. Бойштян) провів дефіле з куклами.

 

 

На святі діти поласували безкоштовним морозивом (за рахунок селищної ради). Свято відбулось! Слова вдячності всім присутнім на святі батькам, дітям від Саратської селищної ради. Міцного здоров'я усім, миру, щастя, вдачі!!!  

20.03.2018 року

Відзначення 196 -ї річниці з Дня заснування селища Сарата

Колектив жінок селища Сарати

 

Голова селищної ветеранської організації Н.М. Міщенко

Колектив чоловіків селища Сарати

Святковий концерт за участю лауреата Міжнародних конкурсів Михайла Літвінчука

Зал районного будинку культури

 

Виступ селищного голови А.Л. Негодяєва

Виступ голови Саратської районної державної адміністрації А.А. Лобана

Виступ мецената  селища Сарата голова СФГ Балкани М.Р. Златова

Початок святкового концерту ведуча  О.М. Яценко

Виступ Михайла Літвінчука

Завдяки спонсорській допомозі співака Михайла Літвінчука вручені електронні книги:

1) Мовчан Наталія неодноразовій чемпіонці селища Сарата серед дівчат

2 ге місце серед дівчат до 8 років на 2-му етапі  Гран-Прі "Шахова лялька", яке проходило 28 січня 2018 р. в м. Львові

2-ге місце серед дівчат на Першому шахматному фестивалі "Біла тура - Умнийпішак-2018", який проходив 11 лютого 2018 р. в м. Білгород Дністровськ

1 місце серед дівчат до 8-ми років на 5-му Міжнародному шахматному фестивалі, присвяченому Героям Небесної Сотні, який проходив 16-18 лютого 2018 року в м. Луцьк

1 місце серед дівчат до 8-ми років на Другому відкритому міському шахматному турніру "Меморіал І.Я. Возняк" по рапіду, яке проходило 24-25 лютого 2018 року в м. Ізмаїлі

Нагадуємо, що Наташі всього 7 років і це перемоги тільки за 3 місяці цього року!!!

Керівник: Мовчан Володимир Анатолійович

Батьки: Мовчан Володимир Анатолійович

                Мовчан Ірина Іванівна

2) Михайлова Елена юнна спортсменка по вільній боротьбі.

2-ге місце в відкритому Всеукраїнському турнірі по вільній боротьбі, присвяченому пам'яті Героям Небесної Сотні і загиблим учасникам АТО серед дівчат в ваговій категорії 25 кг. в м. Хмельницькі

1-ше місце в 2-му Всеукраїнському турнірі присвяченому пам'яті ЗТУ В.І. Синявського з вільної боротьби серед дівчат в ваговій категорії 25 кг. в м. Київі

1-ше місце в 3-му Всеукраїнському турнірі присвяченому пам'яті ЗТУ В.К. Тростянського з вільної боротьби серед дівчат в ваговій категорії 25 кг. в м. Київі

Тренери: Грибков Володимир Олександрович

                 Семенкіна Валерія Василівна

Батьки: Михайлов Олександр Юрійович

                Михайлова Мая Володимирівна

 

Виступ народного ансамблю "Амазонки"

  

Овації

Спільне фото

 

14.02.2018 року

14 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді у складі депутатів районної ради -  Майстро В.П., Мунтяна А.І., Георгієва Г.Г., Саламатіної А.В., Бондаренко С.Г.

 

В засіданні прийняли участь делегація Саратської селищної ради, Плахтіївської сільської ради у складі голів рад А.Л. Негодяєва та І.Г. Лихо, головних бухгалтерів рад Сапула В.З., Харлан С.М., секретарів рад Єрьоменко С.В., Іванько С.І.

 

Робота комісії тривала с 10 год до 18 години. Обговорювались проекти районних програм по освіті, спорту,шахам, культурі. Головним пріоритетом постійної комісії районної ради визначено при розгляді штатного внесення змін до бюджету Саратського району на 2018 рік. Це 100% забезпечення захисних статей (ДНЗ, заклади освіти). Як зауважив депутат районної ради Володимир Павлович Майстро: «З початку захисні статті, потім бюджет розвитку!»

 

В результаті тривалого обговорення, більшістю голосів  (за – В.П. Майстро, за – Бондаренко С.Г., Саламатіна А.В.), (Георгієв Г.Г. – утримався, Мунтян А.У. - проти) прийняття рішення про внесення проекту рішення із пропозиціями комісії щодо 100% забезпечення захищених статей (ДНЗ, освіта) на сесію районної ради, яка відбудеться 21 лютого 2018 року.

 

29.12.2017 року

Сьогодні пройшла зустріч з працівниками КЗ "Ясла-садок ДНЗ"

 

 

 

"Дива святого Миколая" в селищі Сарата

19 грудня 2017 року у селищі Сарата відбувся районний фестиваль "Дива святого Миколая", який проведено за ініціативою голови Саратської райдержадміністрації Антона Лобана, начальника відділу культури Наталії Колісник, селищного голови Анатолія Негодяєва та при підтримці голів сільських рад.

На площі Патріотів у селищі Сарата розмістилось 11 святкових палаток сільських та селищної рад : Михайлівська, Надеждинська, Новоселівська, Світлодолинська, Петропавлівська, Успенівська, Ройлянська, Фараонівська, Саратська селищна рада, Миколаївка-Новоросійська, Плахтіївська сільські ради в кожній із яких на дітлахів чекали святкові гостинці та ласощі.

 

 

 

 Свято розпочалось о 15-ій годині з виступів почесних гостей фестивалю: голови райдержадміністрації Антона Лобана, голови районної ради Юрія Переправки та селищного голови Анатолія Негодяєва.

 

Із святами дітлахів селища, делегацій з сіл району, мешканців та гостей селища привітав і святий Миколай, побажавши усім здоров'я, щастя, успіхів у навчанні, мирного неба  нашій Україні. Далі Миколай засвітив у яскравих барвах новорічну ялинку.

 

 

На площі Патріотів лунали щедрівки, пісні у виконанні дитячих творчих колективів, аматорських колективів з Михайлівки, Новоселівки, вокальної студії Саратського селищного будинку культури, творчої студії при дитячій музичній школі.

 

 

Під час свята дітлахи пригощались гостинцями, які щедро приготували для них колектив Саратської селищної ради при підтримці меценатів та спонсорів проведення свята - депутата районної ради Георгія Георгієва, колектив КП "Івушка" в особі Таратунського В.А., підприємця Юрія Петкова.

 

Дорослим теж знайшлись забави: духмяний курбан, теплий глінтвейн скуштували і мешканці Сарати і приїжджі гості. Свято завершилось яскравим салютом, проте ще довго дітлахи танцювали на сцені не бажаючи розставались із святом. Саратська селищна рада дякує всім учасникам проведення фестивалю "Дива святого Миколая", спонсорам та меценатам у підготовці та проведенню свята.

І на передодні Новорічних свят бажаємо всім людям планети Земля - МИРУ, ДОБРА, ЗЛАГОДИ!!!

 

06.12.2017 року

Сегодня 6 декабря 2017 року в поселке Сарата была открыта мемориальная доска в память о погибшем воине АТО – Максиме Игоревиче Кривиденко.

На открытие мемориальной доски пришли родители Максима Кривиденка – Наталья Евгеньевна и Игорь Валентинович Кривиденко, родители погибшего воина АТО Дмитрия Сырбу,  заместитель председателя ОО «Украинская Бессарабия» - Маковецкая Л.В., руководство Саратской районной государственной администрации,   председатель РГА - Лобан А.А., руководитель аппарата РГА  – Кимличенко Л.В., председатель Саратского районного совета – Переправка Ю.П., председатель Саратского поселкового совета – А.Л. Негодяев, военный комиссар Саратського района – Скрипник И.А., директор Саратского УВК «Общеобразовательная школа, І-ІІІ степени» -  Кудрявченко Л.Р., командиры и военнослужащие воинских частей, расположенных в поселке Сарата, общественность поселка Сарата. Мемориальную доску установили на здании школы где учился Максим Кривиденко, рядом с мемориальной доской установленной погибшему в зоне АТО – Дмитрию Сырбу.

Много теплых  и трогательных слов о своем сыне – герое рассказали его родители, которые по праву им гордятся.

Со словами сочувствия выступили  председатель РГА - Лобан А.А., председатель Саратского районного совета – Переправка Ю.П., председатель Саратского поселкового совета – А.Л. Негодяев, сестра погибшего в зоне АТО – Геннадия Лиховида - заместитель председателя ОО «Украинская Бессарабия» - Маковецкая Л.В. военный комиссар Саратського района – Скрипник И.А., директор Саратского УВК «Общеобразовательная школа, І-ІІІ степени» -  Кудрявченко Л.Р., командиры воинских частей.

Председатель Саратского поселкового совета – А.Л. Негодяев выступил с обращением ко всем руководителям предприятий и учреждениям поселка, предпринимателям, жителям поселка  о сборе средств на памятник Максиму Кривиденко.

Еще со школьной скамьи Максим мечтал стать военным. Любил историю Украины, особенно военную ее составляющую.

В 2012 году, сразу после окончания школы, Максим пошел в ряды Вооруженных сил Украины на срочную службу. Сдал экзамены экстерном, чтобы успеть на весенний призыв.

      Сразу после демобилизации, осенью 2013 года, по собственным убеждениям Максим Кривиденко отправился на Евромайдан, был активным участником Революции достоинства до самого ее конца. С целью недопущения проведения российско-террористическими группировками референдума в АР Крым, вместе с украинскими патриотами-добровольцами поддерживал там украинских жителей, где был схвачен представителями ФСБ РФ.

Еще тогда Максиму пришлось испытать на себе пытки российской карательной машины, после чего не сломался и уже в апреле 2014 года в первых рядах добровольцев пошел выполнять свой воинский долг.

Военную службу проходил в составе 28-й отдельной механизированной бригады, закалялся в горячих точках войны периода 2014-2015 годов. Был стрелком, снайпером. После демобилизации и сразу после размещения на территории пгт Сарата воинской части подписал контракт на прохождение военной службы.

В составе 2-й роты с лета 2017 защищал территориальную целостность и государственный суверенитет нашей страны на территории Донецкой области, возле г. Красногоровка». Здесь его и настигла гибель в результате вражеского минометного обстрела.

Не пришлось снимать белую ткань с мемориальной доски: она сама, как бессмертная душа Максима, после слов родителей о нем, с шелестом легко слетела  и с мемориальной доски на всех присутствующих смотрели его глаза…

 

 

 

Максим Кривиденко в памяти земляков навсегда останется героем, отдавшим жизнь за территориальную целостность своей Родины.

06.12.2017 року

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Не кожне зерня може стати плодом. Не кожна капелька попаде в море. Не кожен вітер стане буревієм. Не кожна хвиля може стати штилем. Не кожне слово в пісню попаде. Не кожна правда може стати болем. Нехай слова, що ми тут написали.  Про збуті та не збуті справи. Вас у житті завжди минали.  Всі помисли завжди ставали. На добро, на щастя, на любов! Грошей побільше щоб завжди ставало! І захищати Ви не розівчились,  Все те, заради чого народились! Наснаги, сили та любові,  Вам до життя та до "лихої" долі! Здоров’я в поміч, щастя в порятунок! Дай Боже, довгий вік усім Вам у дарунок!

З повагою

голова Саратської селищної ради                      А.Л. Негодяєв

                                                                 

17.11.2017 року

    На свої заняття з дітьми педагоги КЗ "Саратський ДНЗ (ясла-садок)", які атестуються в 2017-2018 навчальному році запросили голову та секретаря саратської селищної ради Негодяєва А.Л., Єрьоменко С.В., членів атестаційної комісії, адміністрацію, батьків, дітей.

    Інтегроване заняття з народознавства та малювання "Без верби та калини - нема України" підготувала та провела з дітьми середньої групи №1 Ю.І. Паніот.

 

 

 

 

    Гурткову роботу з навчання дітей англійської мови показала керівник гуртка В.О. Продаус.

 

 

 

28.10.2017 року

В останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнено від німецько-фашиських загарбників. Пам'ять про тих ,хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині.

 

 

14.10.2017 року

Святковий концерт у залі районного Будинку культури за участю музичного Електро-Фольк Групи "Коло Дій" м. Києва

 

 

14.10.2017 року

Покладання квітів до Меморіалу загиблих німців-колоністів на старому лютеранському кладовищі

 

 

14.10.2017 року

Покладання квітів до Меморіалу загиблих воїнів (Халікова)

 

 

14.10.2017 року

Покладання квітів до Меморіальної дошки загиблого в зоні АТО Д. Сирбу

 

14.10.2017 року

Покладання квітів до Меморіалу воїнів-інтернаціоналістів

 

 

14.10.2017 року

"Караоке на майдані" для дітей на площі Патріотів

 

 

14.10.2017 року

Виставка воєнної техніки на вул. Чкалова та площі Патріотів та солдатська каша

 

 

 

13.10.2017 року

Проведено перший шаховий турнір присвячений Храмовому Дню селища Сарата

 

 

10.10.2017 року

З метою відзначення дня похилого віку Саратською селищною радою було видано 350 продуктових наборів громадянам 70-ти років і старше.

  

06.10.2017 року

Проведено благоустрій по вулиці Миру

 

 

 

 

 

 

06.10.2017 року

Закінчились ремонтні роботи проїзжої частини дороги по Лесі Українки біля кладовища

 

 

04.10.2017 року

Початок ремонтних робіт проїзжої частини дороги по Лесі Українки біля кладовища

 

 

 

04.10.2017 року

Продовжуються ремонтні роботи проїзжої частини дороги провулку Першотравневий

 

04.10.2017 року

Проводяться відновлювальні роботи несущої стіни житлового будинку №60 по вулиці Ігнаца Ліндла

 

 

04.10.2017 року

Здійснено обрізку дерев біля районого історико-краєзнавчого музею по вулиці Соборній

 

04.10.2017 року

 Скошення чагарників від залізничного моста до залізничного переїзду

 

13.09.2017 року

Початок ремонтних робіт проїзжої частини дороги провулку Першотравневий

 

 

11.09.2017 року

У селищі Сарата 11.09.2017 року пройшов обласний шахово-шашковий турнір

Жизнь - как игра в шахматы. Эту фразу применяют все и всюду, то ли для оправдания, или как причину триумфа. При этом мы не всегда вдумываемся в глубину и целесообразность этих слов. Так говорят люди, которые осознают корректность этих слов и применяют свои умения и навыки повседневно, как в бизнесе, так и в личной жизни.

Каждый в своей жизни начинает развиваться во время игры. Какая бы она не была, мы находим в ней удовольствие и спокойствие. Другими словами - разгружаем мозг, даем ему отдохнуть и развеяться. Шахматы относятся к тому типу игр, которым начинают интересоваться с детства и, при желании, развиваются до мастеров спорта и чемпионов мира. При этом следует помнить, что шахматы помогают всем развивать память, внимание, сосредоточенность и формируют как умственные, так и физические способности. Многие психологические и социальные исследования проводят, наблюдая, как человек ведет себя, играя в шахматы. Это позволяет исследовать степень развития его интеллекта, широту мышления и дальновидность в своих действиях.

Кто-нибудь скажет: "Шахматы - это не спорт, они скучные и не интересные" - так говорят те, кто ни разу не прикасался к фигурам или сдались при первом же поражении, не пытаясь исправить собственные ошибки или прислушиваться к мнению других. Однако те, кто играет в шахматы уже достаточно долго, иначе, как спортом, которым можно заниматься где угодно и в любое время (даже в космической невесомости), их не назовут.

Саратский дом детского творчества уже пятый раз гостеприимно открыл двери для юных шахматистов со всей Одесской области. В турнире участвовало 47 спортсменов из девяти регионов области: Одесса, Измаил, Черноморск; Болградский, Татарбунарский, Саратский, Беляевский, Овидиопольский и Раздельнянский районы. Главный судья соревнований, международный арбитр FIDE, Богачев Алексей Анатольевич отметил, что турнир прошел  престижным.

Безусловно, сила шахматистов зависит от игровой практики: ведь чем больше у тебя проведенных турниров, чем больше соперников – тем филиграннее твой стиль игры, тем больше стандартных позиций и комбинаций ты смог применить на практике. А это значит, что шахматисты городов находятся в привилегированном положении: больше игроков, больше турниров, больше возможностей для развития. И тем важны турниры в Сарате, что и наши дети имеют возможность поиграть с именитыми соперниками, найти недостатки и пробелы в своей игре, повысить свое шахматное мастерство.

Соперниками оказались участники и призеры чемпионатов Украины, участники международных и европейских шахматных турниров. Они показали нашим юным землякам, какой силы игры можно достичь, систематически занимаясь шахматами. И конечно, эти именитые гости заняли призовые места. Но и в Сарате уже есть достойные игроки, способные на равных сражаться с чемпионами. Андрей Варзарь завоевал серебро среди юношей до семнадцати лет, а Никита Хлевной – бронзу до десяти лет. Всех победителей в торжественной обстановке наградили начальник отдела дошкольного, общеобразовательного и внешкольного образорвания Ходос Валентин Валентинович и глава Саратского поселкового совета Негодяев Леонид Анатольевич.

Выигрышные партии чередовались с досадными поражениями, не все смогли стать призерами турнира. Но каждый участник увез в своем сердце частичку Сараты. Ведь помимо турнира, участники имели возможность посетить Саратский краеведческий музей, который гостеприимно открыл свои двери. Безусловно, каждый получил положительные эмоции от игры. Ведь каждый  шахматист не раздумывая подпишется под словами восьмого чемпиона мира, шахматного волшебника Михаила Таля: «Шахматы - это прежде всего искусство. Чем еще можно было бы объяснить их огромную притягательную силу? Почему миллионы людей играют в шахматы, тысячи регулярно посещают турниры, сотни тысяч изучают теорию, разыгрывают партии сильнейших мастеров? Единственным объяснением, по-моему, есть колоссальный эстетическое воздействие этой игры».

01.09.2017 року

1 сентября - День знаний. Вот и прошло лето! 

 

Как быстро пролетают три, казалось бы, нескончаемых месяца лета. И вот наступает день, когда всем школьникам нужно начинать новый учебный год. Первое сентября - момент начала новой жизни, нового этапа. Поэтому в этот день повсюду царит атмосфера праздника и радости.

 

Для учеников этот праздник всегда будет ассоциироваться с запахом новых учебников, школьной формой, яркими портфелями и карандашами. В этот день школа украшена разноцветными шарами и лентами. Издалека слышна тожественная музыка и напутственные слова директора.

 

По улицам идут красиво одетые школьники. Первоклашки неуверенно подходят к стенам школы, по ним видно, что они рады, но есть небольшое волнение. Ведь они идут первый раз в первый класс. Голову всех девчат украшают большие белые банты. А мальчишки превратились в маленьких мужчин - выглаженная рубашка, галстук и туфли. Их маленькие ручки сжимают букеты для учителей, которые станут им вторыми родителями на весь период школьной жизни.

 

Для учителей этот день тоже особенный. Ведь им предстоит знакомство с новыми детьми. Перед ними стоит большая задача - быть проводником во взрослый мир. На их лицах сияет счастливая улыбка, ведь они рады видеть своих учеников и выпускников. Нарядно одетые учителя достойно встречают своих учеников и их семьи. Ведь на них лежит огромная ответственность перед детьми и перед их родителями.

31.08.2017 року 

Прийняття депутатами селищної ради обсягу робіт проведеного ремонту ДНЗ

 

31.08.2017 року 

Закінчилась реконструкція крилечка (фотозвіт)

 

 

23.08.2017 року 

23.08.2017 року селище Сарата відзначило День Незалежності України

Сьогодні, в день річниці незалежності України, бажаємо вам взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.

 

 

 

23.08.2017 року 

Селище Сарата відзначило 73-ю річницю з визволення  від німецько-румунських загарбників. Саратською селищною радою була організована зустріч ветеранів, учасників другої світової війни, вдов померлих інвалідів війни, ветеранів праці.

Під час зустрічі в кафе "Івушка" лунала гармонь у виконанні Володимира Велєва, лунали українські пісні, ветерани танцювали вальс, лунали вірші Тараса Шевченка  у виконанні В.П. Осіпенка. Зустріч пройшла в атмосфері тепла та поваги до наших ветеранів. 

 

 

03.08.2017 року 

Триває ремонт у КЗ "Саратський ДНЗ (ясла-садок)": проводиться реконструкція крилечків (фотозвіт)

 

 

 

05 серпня 2017 року

Триває ремонт у шашково-шаховому клубі (майбутній селищний будинок культури)

 

 

 

06 cерпня - 09 серпня 2017 року проведено промивку артезіанської свердловини в районі телевишки, промито 135 метрів (глибини) свердловини, встановлено потужний насос для подачі питної води мешканцям вулиць Лісова, Пушкіна, Сонячна, провулок Мельничний, будинок градозахисту.

09 серпня проведено промивку 115 метрів  глибини артезіанської свердловини в районі газового господарства бригадою спеціалістів ТОВ РОНА "Інженерінг" 

 

 

 

 

 Також 09 серпня 2017 року бригадою спеціалістів КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" терміново здійснено заміну електронасосу з подачі питної води по вул. Мельничній.

 

 

 

10 серпня 2017 року 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Саратської селищної ради від 10 липня 2017 року № 75 "Про оздоровлення дітей пільгових категорій селища Сарата, активних учасників художньої самодіяльності вокального гуртка Саратського селищного будинку культури та обдарованих учнів Саратського НВК "Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" у КЗ "Саратський районний дитячий оздоровчий заклад "Сонячний" виділено 25 путівок на суму 80,5 тис. грн.

Сьогодні діти селища виїхали на курортно-оздоровчий відпочинок з 10 серпня по 24 серпня 2017 року в КЗ "Саратський районний ДОЦ "Сонячний"

Шановні наші діти! Гарного вам відпочинку, гарного настрою, майбутніх успіхів у навчанні!

Саратська селищна рада.

 

 

10 серпня 2017 року 

Для вихованців КЗ "Саратський ДНЗ (ясла - садок) придбано набори постільної білизни у кількості 200 наб. на суму 46,0 тис. грн.,  рушники у кількості 400 од. на суму 4,948 тис. грн., подушки у кількості 200 шт на суму 20,3 тис. грн., посуд: тарілки полупорціонні - 200 шт на суму 4,4 тис. грн.,мілкі - 200 шт на суму 4,2 тис. грн., чашки 200 шт на суму 3,4 тис. грн., каструлі (6 л) 9 шт на суму 3,510 тис. грн.; газонокосарку - 2,1 тис. грн.

 

 

13 серпня 2017 року
 Працівниками КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" проведено вирубку порослі, гілок дерев, покіс трави по вулиці Річковій (фотозвіт):

 

Провели прибирання місцевого стадіону:

Після праці можна поласувати гарбузами:

Триває поточний ремонт проїжджої частини вулиці Чкалова:

21 серпня 2017 року 

21 серпня 2017 року робочою комісією Саратської райдержадміністрації у складі начальника Управління освіти, сім,ї та у справах молоді Н.О. Гайдук та фахівців відділу освіти, в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Саратському районі А.І. Швець та фахівцями управління, керівника апарату райдержадміністрації Л.В. Кімліченко у присутності завідуючої КЗ "Саратський ДНЗ (ясла-садок) Лозової Н.А., вихователя - методиста закладу С.М. Грищук, Саратського селищного голови А.Л. Негодяєва, секретаря селищної ради С.В. Єрьоменко провели обстеження стану підготовки дошкільного навчального закладу  до навчально - виховного процесу 2017-2018 років. Комісії наглядно було представлено проведені ремонтні роботи з утеплення головного корпусу закладу, поточного ремонту групових  та спальних приміщень, тощо (фотозвіт додається)

 

 

 

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *