Рішення сесій Саратської селищної ради 7-го скликання

Архів сесій 2016 рік

Сесія № 16 від 28 жовтня 2016 року

Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок дорожнього фонду селищного бюджету

Про надання гр. Гулєші Н.В., земельної ділянки в оренду для городництва по вул. Ігнаца Ліндла смт Сарата Саратського району Одеської Області

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років ТОВ «САРАТСЬКИЙ КОРОВАЙ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості що розташована за адресою: Одеська область, Саратський район,  смт Сарата, вул. Промзона, 3

Про припинення договору оренди землі з гр. Артамоновим В.М., шляхом його розірвання за взаємною згодою сторін

Про надання дозволу гр. Сапожнику В.М., на розробку проекту землеустрою, щодо відведення  в довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років земельної  ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд присадибна ділянка) що розташована за адресою: вул. Чкалова, 38, смт  Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Про надання гр. Бузі В.В., земельної ділянки в оренду для городництва по вул. Сонячна, 37 смт Сарата Саратського району Одеської Області

ЛІМІТИ споживання енергоносіїв установами Саратської селищної ради на 2017 рік

ПЕРЕЛІК  селищних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів селищного бюджету на 2017 рік

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Саратському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – гімназія» Саратської районної ради Одеської області для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою: Одеська область Саратський район смт Сарата вул. Крістіана Вернера, 85

Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Порядку встановлення розмірів ставок орендної плати за використання земель комунальної власності Саратської селищної ради»

Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  гр. Галкіній Ю.І., для  будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Саратської селищної ради  Саратського району Одеської області за адресою: смт Сарата, вул. Садова, 7

Про Cаратський селищний бюджет на 2017 рік

Доходи Саратського селищного бюджету на 2017 рік

Про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Саратської селищної ради

Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  гр. Ясинецькій А.О.,  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: вул. Пушкіна, 40, смт Сарата (в межах населеного пункту) Саратського району Одеської області

Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  гр. Потіцькій А.І., для  будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Саратської селищної ради Саратського району Одеської області за адресою: смт Сарата, вул. Новоселів, 19

Пояснювальна записка та розрахунки до бюджету Саратської селищної ради  на  2017 рік

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Саратському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – гімназія» Саратської районної ради Одеської області для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою: Одеська область Саратський район смт Сарата вул. Халікова, 75

Архів сесій 2017 рік

Сесія № 39 від 22 грудня 2017 року

Про затвердження Програми благоустрою селища Сарата на 2018 рік

Пояснювальна записка та розрахунки до Саратського селищного бюджету на 2018 рік

Доходи Саратського селищного бюджету на 2018 рік

Про затвердження загальної  чисельності апарату Саратської селищної ради на 2018 рік

Про  затвердження селищного бюджету Саратського району на 2018 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 18 листопада 2015 року №04-VІІ «Про затвердження Регламенту Саратської селищної ради VІІ скликання»

ПРОГРАМА проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат у 2018 році

Про затвердження Програми розроблення генерального плану смт Сарата Саратського району Одеської області на 2018 рік

Про затвердження Програми  розвитку  фізичної культури і спорту в селищі Сарата  на 2018 рік

Перелік об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок дорожнього фонду селищного бюджету

Про затвердження Програми соціального захисту  населення селища Сарата на 2018 рік

Про затвердження селищної цільової Програми оздоровлення та відпочинку дітей селища Сарата  у 2018 році

Про затвердження Програм підтримки та розвитку культури селища Сарата, проведення культурно-масових  заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат у 2018 році 

ПЕРЕЛІК  селищних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів селищного бюджету на 2018 рік

Розподіл видатків Саратського селищного  бюджету на 2018 рік 

Про затвердження загальної  чисельності працівників бюджетних установ, які фінансуються з селищного бюджету з 01.01.2018року

Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» на 2018 рік

Сесія № 37 від 23 листопада 2017 року

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 15 червня 2017 року № 465- VІІ «Про затвердження селищної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017  рік»

Напрями діяльності та заходи селищної Програми забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  осіб та молоді з їх числа на 2017  рік

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 341- VІІ «Про затвердження Програми соціального захисту населення селища Сарата  на 2017 рік»

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 14 листопада 2017 року № 656-УІІ «Про затвердження проектно- кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний  ремонт тротуару за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата  вул.  Крістіана Вернера від буд. № 111 до буд. № 95 та вул. Крістіана Вернера від будівлі Укртелекому (Чкалова, 15) до буд. № 92 по вул. Крістіана Вернера»

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 338-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2017 рік»

Сесія № 36 від 14 листопада 2017 року

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 339- VІІ «Про затвердження Програми благоустрою на 2017 рік»

"Перелік об’єктів  видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку" 

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 333–VІІ „Про Саратський селищний бюджет на 2017 рік”

Про уповноваження в.о. начальника  КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС»  Грабовенко Л.А. на укладення договору з ТОВ «Фітопотік»(НДіЕП) на розроблення проектно-кошторисної документації «Реконструкція системи водовідведення смт Сарата, Одеської області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний  ремонт тротуару за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата  вул.  Крістіана Вернера від буд. № 111 до буд. № 95 та вул. Крістіана Вернера від будівлі Укртелекому (Чкалова, 15) до буд. № 92 по вул. Крістіана Вернера»

Розподіл видатків Саратського селищного  бюджету на 2017 рік 

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 338-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2017 рік»

Напрями діяльності та заходи селищної Програми забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  осіб та молоді з їх числа на 2017  рік

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 15 червня 2017 року № 465- VІІ «Про затвердження селищної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017  рік»

Доходи Саратського селищного бюджету на 2017 рік

Про депутатське звернення   Сухарського А.Б.

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 340- VІІ «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС»  на 2017 рік»

Сесія № 35 від 02 листопада 2017 року

Про інформацію Саратської селищної виборчої комісії Саратського району Одеської області

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 338-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2017 рік»

"Перелік об’єктів  видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку" 

Про внесення змін  та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 344- VІІ «Про затвердження Програм підтримки та розвитку культури селища Сарата, проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат  у 2017 році»

Фінансування Саратського селищного бюджету  на 2017 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 339- VІІ «Про затвердження Програми благоустрою на 2017 рік»

Про проведення земельних торгів у формі аукціону

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 333–VІІ „Про Саратський селищний бюджет на 2017 рік”

Про розгляд клопотання КП «Сарата комунсервіс» від 01.11.2017 року №167

Про уповноваження селищного голови А.Л. Негодяєва на укладання договору з ФОП «Сулаков Ф.С.»

Про внесення змін  та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 341- VІІ «Про затвердження Програми соціального захисту населення на 2017 рік»

Пояснювальна записка до  рішення селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 23 грудня  2016 року №333-VІІ «Про затвердження Саратського селищного бюджету на 2017 рік» від 02 листопада 2017 року № 625– УІІ

Сесія № 34 від 28 вересня 2017 року

Про затвердження Положення  про помічника – консультанта депутата Саратської селищної ради VIІ скликання

Про організацію  роботи депутатської приймальні при селищній раді

Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт Сарата

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт дорожнього покриття  провулку Першотравневого в смт Сарата  Саратського району Одеської області»

Про уповноваження в.о. начальника  КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС»  Грабовенко Л.А. на укладення договорів

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 26 квітня 2017 року №440-VІІ «Про встановлення тарифів на послуги водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт дорожнього покриття  по  вулиці Лесі Українки в смт Сарата  Саратського району Одеської області»

Сесія № 33 від 22 вересня 2017 року

Напрями діяльності та заходи селищної Програми забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  осіб та молоді з їх числа на 2017  рік

Про уповноваження селищного голови А.Л. Негодяєва на укладання договору на виконання інженерно-топографічних робіт для розробки Генерального плану селища Сарата

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 338-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2017 рік»

Доходи Саратського селищного бюджету на 2017 рік

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 333–VІІ „Про Саратський селищний бюджет на 2017 рік”

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 341- VІІ «Про затвердження Програми соціального захисту населення селища Сарата  на 2017 рік»

Фінансування Саратського селищного бюджету  на 2017 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 15 червня 2017 року № 465- VІІ «Про затвердження селищної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017  рік»

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 344- VІІ «Про затвердження Програм підтримки та розвитку культури селища Сарата, проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат  у 2017 році»

Сесія № 32 від 11 вересня 2017 року

Про заборону захоронення тварин уражених вірусом африканської чуми на території Саратської селищної ради

Сесія № 31 від 16 серпня 2017 року

Виконання селищного бюджету по видаткам за 6 місяців 2017 року

Про виконання рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року №333-V1І „Про Саратський селищний бюджет на 2017 рік” за 6 місяців 2017 року

Про введення посади оператора комп’ютерного набору в штат апарата селищної ради  з 01 вересня 2017 року

Виконання доходної частини Саратського селищного бюджету за 6 місяців 2017 року

Про укладення договору з КЗ «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний»

Про введення додаткових посад в штат КЗ «Саратський ДНЗ (ясла-садок)»  з 01 вересня 2017 року

Фінансування Саратського селищного бюджету  на 2017 рік

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Поточний ремонт покриття проїжджої частини дороги вулиці  Крістіана Вернера» смт Сарата  Одеської області»

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 333–VІІ „Про Саратський селищний бюджет на 2017 рік”

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Поточний ремонт покриття проїжджої частини дороги  провулку Першотравневий» смт Сарата  Одеської області»

Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.11.2015 року № 07 - VІІ «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, та громадських комісій при виконкомі, визначення їх чисельності та затвердження персонального складу»

Доходи Саратського селищного бюджету на 2017 рік

Про виконання рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 338 – УІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2017 рік» за І півріччя 2017  року

Сесія № 30 від 12 липня 2017 року

Про укладання з гр. Авраменком В.М., угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки для ведення городництва по вул. Сонячна, 32 смт Сарата Саратського району Одеської області  (в межах населеного пункту)

Про встановлення  місцевих податків і зборів, які будуть діяти  на території Саратської селищної ради в 2018 році

Сесія № 29 від 15 червня 2017 року

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 10 квітня 2013 року № 850- VІ  «Про  демонтаж зруйнованої будівлі Комунального Закладу  «Саратський ясла сад № 1», розташованої по вул. Леніна, смт. Сарата»

Про укладання з гр. Балануцєю В.Ф., угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки для ведення городництва по вул. Лесі Українки смт Сарата Саратського району Одеської області  (в межах населеного пункту)

Про затвердження селищної Програми «Питна вода» на 2017 рік

Про надання згоди на демонтаж зруйнованих будівель та споруд колишнього військового містечка (казарма, штаб – клуб, вбиральня, службове приміщення)  за адресою:  вул. Крістіана Вернера, 5/12  смт Сарата Саратського району Одеської області

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт (заміна дверей)  в КЗ «Саратський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)»

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 10 квітня 2013 року № 850- VІ  «Про  демонтаж зруйнованої будівлі Комунального Закладу  «Саратський ясла сад № 1», розташованої по вул. Леніна, смт. Сарата»

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 338-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2017 рік»

Сесія № 28 від 04 травня 2017 року

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт майданчику за адресою: провул. Мельничний 6 «Б», смт Сарата, Одеської області»

Сесія № 27 від 27 квітня 2017 року

Про визнання таким, що втратило чинність рішення Саратської селищної ради від 08 грудня 2011 року № 360-УІ «Про встановлення тарифів на послуги водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів у селищі Сарата Саратського району Одеської області».

Про передачу ТОВ «ЗЛАТА - ТРЕЙД»  в довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років земельну ділянку для ведення фермерського господарства що розташована за адресою: вул. Промзона, 14, смт Сарата, Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Сесія № 26 від 26 квітня 2017 року

Про укладення договору з ФОП «Грива П.Я.» щодо придбання дров для пільгової категорії громадян селища на 2017-2018 опалювальний період без застосування електронної процедури закупівель

Про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності селища Сарата «Речовий склад» під літерою «А», що розташований за адресою: Одеська область, Саратський район, селище Сарата вулиця Крістіана Вернера, 5/10а для розміщення складу відділення «Нова пошта»

Про внесення змін та доповнень до рішень Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 338-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2017 рік», № 339 – VІІ «Про затвердження Програми благоустрою селища Сарата на 2017 рік»,  № 340-VІІ «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» на 2017 рік»

Про створення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Про встановлення тарифів на послуги водопостачання,водовідведення та вивезення твердих побутових відходів у селищі Сарата  Саратського району Одеської області

Виконання доходної частини Саратського селищного бюджету  

Виконання селищного бюджету по видаткам за 1 квартал 2017 року

Про виконання рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016року №333-V1І „Про Саратський селищний бюджет на 2017 рік” за 1 квартал 2017 року

Про надання дозволу гр. Робу В.І., на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)  що розташована за адресою: вул. Пушкіна, 28, смт Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Сесія № 21 від 01 грудня 2017 року

Виконання доходної частини Саратського селищного бюджету за 2016 рік

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата за 2016  рік

Про інформування  депутатів селищної ради про подання до 01 квітня 2017 року декларації особи, уповноваженої  на виконання функцій місцевого самоврядування

Програма соціального захисту населення селища  Сарата на 2017 рік

Про затвердження селищної цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей селища Сарата  у 2017 році

ПЛАН роботи селищної ради на 2017 рік

Виконання селищного бюджету по видаткам за 2016 рік

Про виконання плану роботи Саратської селищної  ради за 2016 рік, затвердження плану роботи селищної ради на 2017 рік 

Фінансування Саратського селищного бюджету  на 2017 рік

Про виконання рішення Саратської селищної ради від 25 грудня 2016року №1363-VІІ „Про затвердження Саратського селищного бюджету на 2016 рік”

ПРОГРАМА розвитку фізичної культури та спорту в селищі Сарата на 2017 рік

Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2017  рік

Про затвердження загальної  чисельності апарату селищної ради на 2017 рік

Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» на 2017 рік

Інформація про результати виконання Саратського селищного бюджету за 2016 рік

Про затвердження Програми благоустрою селища Сарата на 2017 рік

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 23 грудня 2016 року № 333–VІІ „Про Саратський селищний бюджет на 2017 рік”

Про укладання з Саратською районною спілкою споживчих товариств угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки що розташована за адресою: Одеська область, Саратський район  смт Сарата, вул. Чкалова, 21

Про затвердження Програм підтримки та розвитку культури  селища Сарата, проведення культурно-масових  заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат у 2017 році 

Архів сесій 2018 рік

Сесія № 50 від 22 грудня 2018 року

Про проведення  звітів депутатів Саратської селищної ради Одеської області VІІ скликання за 2018 рік

Про затвердження загальної чисельності працівників бюджетних установ, які фінансуються з селищного бюджету з 01.01. 2019 року

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 5 грудня 2018 року № 863 - VІІ «Про затвердження проекту землеустрою та передачу у постійне користування  земельної ділянки Церкві Євангельських Християн-Баптистів для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, що розташована за адресою: вул. Шевченка, 10, смт Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)»

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 5 грудня 2018 року № 863 - VІІ «Про затвердження проекту землеустрою та передачу у постійне користування  земельної ділянки Церкві Євангельських Християн-Баптистів для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, що розташована за адресою: вул. Шевченка, 12, смт Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)»

Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги на оздоровлення, для вирішення  соціально-побутових питань селищному голові А.Л. Негодяєву та його преміювання у 2019 році

Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату селищної ради, видатків на його утримання та інші заходи на 2019 рік

Додатки

Додатки

Сесія № 49 від 05 грудня 2018 року

Пояснювальна записка  до проекту рішення селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня  2017 року №692-VІІ «Про затвердження Саратського селищного бюджету на 2018 рік»

Про внесення змін  до рішення Саратської селищної ради  від 22 грудня 2017 року № 701 - VІІ  «Про затвердження селищної Програми розвитку фізичної культури і спорту в селищі Сарата на 2018 рік»

Про внесення змін  до рішення Саратської селищної ради  від 22 грудня 2017 року № 699 - VІІ  «Про затвердження селищної Програми соціального захисту населення  селища Сарата на 2018 рік»

Про внесення змін і доповнень до рішення Селищної ради від 22 грудня 2017 року № 692–VІІ «Про Саратський селищний бюджет Саратського району на 2018 рік»

Про припинення гр. Горєлковим С.М. права користування земельною ділянкою наданої для городництва по вул. Лесі Українки смт. Сарата Саратського району Одеської області

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради  від 22 грудня 2017 року № 703- VІІ  « Про затвердження Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2018 рік»

Про внесення змін  до рішення Саратської селищної ради  від 22 грудня 2017 року № 702 - VІІ  «Про затвердження селищних Програм підтримки та розвитку культури селища Сарата на 2018 рік», «Проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат у 2018 році»

Про внесення змін  до рішення Саратської селищної ради  від 22 грудня 2017 року № 697 - VІІ  «Про затвердження селищної Програми благоустрою селища  Сарата на 2018 рік»

Про внесення змін  до рішення Саратської селищної ради  від 22 грудня 2017 року № 700 - VІІ  «Про затвердження селищної цільової Програми оздоровлення та відпочинку дітей селища Сарата  у 2018 році»

Про внесення змін  до рішення Саратської селищної ради  від 22 грудня 2017 року № 698 - VІІ  «Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки  КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС»на 2018 рік»

Сесія № 48 від 15 листопада 2018 року

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 05.12.2016 року № 320 - VII «Про затвердження Положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб) та склад тендерного комітету Саратської селищної ради»

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 696-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2018 рік»

Пояснювальна записка до проекту рішення селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня  2017 року №692-VІІ «Про затвердження Саратського селищного бюджету на 2018 рік»

Про укладання з гр. Кривиденко І.В. угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки для ведення городництва по вул. Лесі Українки, смт. Сарата, Саратського району, Одеської області (в межах населеного пункту)

Про внесення змін і доповнень до рішення Селищної ради від 22 грудня 2017 року № 692–VІІ «Про Саратський селищний бюджет Саратського району на 2018 рік»

Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт Сарата

Сесія № 47 від 25 жовтня 2018 року

Про розроблення детального плану території в смт Сарата​

Сесія № 46 від 19 жовтня 2018 року

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Саратському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, що розташована за адресою: вул. Шевченка, 15, смт Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Сесія № 45 від 03 жовтня 2018 року

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт Сарата

Про найменування провулків селища Сарата

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 696-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2018 рік»

Про припинення гр. Єрьоменко А.М. права користування земельною ділянкою наданої для городництва по вул. Лесі Українки, смт. Сарата, Саратського району, Одеської області

Про введення посади секретаря - друкарки в штат апарата селищної ради з 15 жовтня 2018 року

Додатки

Сесія № 44 від 27 липня 2018 року

Про припинення договору оренди землі з гр.  Коломицевої Ліліею Станіславівною шляхом його розірвання в зв’язку з заявою гр. Коломицевої Л. С. про припинення права користування

Про взяття на баланс Саратської селищної ради скотомогильнику

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 702- VІІ «Про затвердження Програм

підтримки та розвитку культури селища Сарата, проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат  у 2018 році»

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільно часткову власність земельної ділянки гр. Барбучан В. К.. та гр. Неведюк Т. К.., для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт Сарата, вул. Садова,12.

Про передачу до КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» на праві господарського відання скотомогильнику, розташованого у північній частині селища Сарата

Про  обмеження реалізації алкогольних напоїв на території селища Сарата в нічний час.

Про укладання з гр. Кравченко А. В.. угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки для ведення городництва смт Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Про укладання з ФОП Тарасенко Тетяною Олександрівною угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки що розташована за адресою:Одеська область,Саратський район  смт Сарата, вул. Соборна, б/н

Про укладання з ФОП Бондаренком Андрієм Савичем угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки що розташована за адресою:Одеська область,Саратський район смт. Сарата,вул. Соборна, б/н

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки гр. Новацькій І. С., для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),що розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт Сарата, вул. Крістіана Вернера, 4

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 696-VІІ «Про затвердження Програми

соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2018 рік»

Про укладання з гр. Нагнойним Є В. угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки для ведення городництва смт Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки гр. Яковлевій Н.Д., для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),що розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт Сарата, вул. Мельнична, 4

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки гр. Побаранчук С. І., для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),що розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт Сарата, вул. Ігнаца Ліндла, 38

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки гр. Карайман Г. П., для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),що розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт Сарата, вул. Крістіана Вернера, 36

Пояснювальна записка  до рішення селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня  2017 року №692-VІІ «Про затвердження Саратського селищного бюджету на 2018 рік»

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки гр. Гончаровій Г. Д, для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),що розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт Сарата, вул. Новоселів, 28

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2017 року № 692–VІІ „Про Саратський селищний бюджет Саратського району на 2018 рік”

Про укладання з ФОП Тарасенко Тетяною Олександрівною угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки що розташована за адресою:Одеська область,Саратський район смт Сарата,вул. Соборна, б/н

Про укладання з гр. Римською М.Д. угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки для ведення городництва в полі № 5 смт Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Про укладання з гр. Римським В.М. угоди на добровільне внесення плати за фактичне використання земельної ділянки для ведення городництва в полі № 5 смт Сарата Саратського району Одеської області(в межах населеного пункту)

Фінансування Саратського селищного бюджету  на 2018 рік

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний  ремонт електричних мереж зовнішнього освітлення вул. Осипенко, вул. Чкалова, вул. І. Ліндла, вул.. К. Вернера і площі Патріотів в смт Сарата  Одеської області»

Про розгляд клопотання Саратської районної громадської організації інвалідів  «Союз Чорнобиль Україна» щодо вибору місця для установки  пам’ятнику  ліквідаторам Чорнобильської АЕС

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки гр. Сапожнику В. М., для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),що розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт Сарата, вул. Чкалова , 38

Про надання дозволу гр. Осначу Г. В., на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)  що розташована за адресою: вул. Молодіжна,15, смт Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Сесія № 42 від 13 липня 2018 року

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочими проектами «Капітальний  ремонт (заміна вежі) по вулиці Чкалова в смт Сарата Саратського району Одеської області», «Капітальний  ремонт (заміна вежі) по вулиці Шевченка  в смт Сарата Саратського району Одеської області», «Капітальний  ремонт (заміна вежі) по вулиці Мельнична в смт Сарата Саратського району Одеської області»

Сесія № 41 від 31 травня 2018 року

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 701- VІІ «Про затвердження Програми  розвитку фізичної культури і спорту в селищі Сарата на 2018 рік»

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 700- VІІ «Про затвердження селищної пільової  Програми оздоровлення та відпочинку дітей селища Сарата  у 2018 році»

Про внесення змін до додатку №1рішення Саратської селищної ради від 22.12.2018 року №693-УІІ

Про уповноваження в.о. начальника  КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» Грабовенко Л.А. на укладення договору з ПП «ЮТА» на розроблення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення смт Сарата, Одеської області»

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 696-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2018 рік»

Про затвердження Положення про онлайн-трансляцію сесій Саратської селищної  ради

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року №694-УІІ «Про затвердження загальної  чисельності працівників бюджетних установ, які фінансуються з селищного бюджету з 01.01.2018року»

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 702- VІІ «Про затвердження Програм

підтримки та розвитку культури селища Сарата, проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат  у 2018 році»

Фінансування Саратського селищного бюджету  на 2018 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 703- VІІ «Про затвердження Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2018 рік»

Про затвердження Програми забезпечення громадського порядку, безпеки та встановлення системи відео-спостереження у селищі Сарата у 2018 році

Про дострокове припинення повноважень депутата Саратської селищної ради VІІ скликання Комишана О.Ю.

Про внесення змін  та доповнень до  рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 698-VІІ «Про затвердження Програми фінансової  підтримки КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» на  2018 рік»

Про передачу в оперативне управління КЗ «Саратський ДНЗ (ясла-садок) системного блоку та монітору

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2017 року № 692–VІІ „Про Саратський селищний бюджет Саратського району на 2018 рік”

Про затвердження селищної Програми забезпечення службовим житлом медичних працівників на 2018 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 697- VІІ «Про затвердження Програми благоустрою селища Сарата на 2018 рік»

Сесія № 40 від 17 квітня 2018 року

Про виконання рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 338 – УІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2017 рік»

Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.11.2015 року № 07 - VІІ «Про утворення виконавчого комітету селищної ради, та громадських комісій при виконкомі, визначення їх чисельності та затвердження персонального складу»

Про визначення існуючого генерального плану смт Сарата на предмет його актуалізації та для подальшого використання на період до 2020 року

Пояснювальна записка до рішення селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня  2017 року №692-VІІ «Про затвердження Саратського селищного бюджету на 2018 рік» від 17 квітня 2018 року № 710– УІІ

Про уповноваження Саратського селищного голови Негодяєва А.Л. на укладення договору з ТОВ «Аналітика» на створення інженерно-топографічних планів масштабу 1:2000 для розробки Генерального плану населених пунктів та ведення містобудівного кадастру та забезпечення іншої містобудівної документації на прилеглу територію  смт Сарата Одеської області, загальна площа  9,75 кв.м. – черга «2» Код ДК 021:2015 71354100-5 – створення інженерно-топографічних планів.

Про надання дозволу гр. Булай Л. І.., на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)  що розташована за адресою: вул. Лісова, 1, смт Сарата Саратського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Розподіл видатків Саратського селищного  бюджету на 2018 рік 

Про внесення змін до рішення Саратської селищної ради від 05.12.2016 року № 320 - VII «Про затвердження Положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб) та склад тендерного комітету Саратської селищної ради»

Виконання селищного бюджету по видаткам за 2017 рік

Про виконання рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року №333-V1І „Про Саратський селищний бюджет на 2017 рік” за 2017 рік

Про виконання рішення Саратської селищної ради від 23 грудня 2016 року №333-V1І „Про Саратський селищний бюджет на 2017 рік” за 2017 рік

Інформація про результати виконання Саратського селищного бюджету за 2017 рік

Про погодження розміщення на території Саратської селищної ради  Саратського району Одеської області Саратської районної філії Одеського обласного центру зайнятості

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2017 року № 692–VІІ „Про Саратський селищний бюджет Саратського району на 2018 рік”

Доходи Саратського селищного бюджету на 2018 рік

Виконання доходної частини Саратського селищного бюджету  за 2017 рік

Архів сесій 2019 рік

Рішення чергової 51 сесії селищної ради від 25 січня 2019 року

Рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року № 876 -  УІІ " Про тимчасове призупинення функціонування різновікової (молодшо-середньої) групи КЗ «Саратський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) та затвердження  штатного розпису працівників КЗ «Саратський дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок)» і кількості груп у відповідності до фактичної кількості дітей, які відвідують дошкільний заклад  з 01 лютого 2019 року"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 877-УІІ " Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у
 КЗ «Саратський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)»  з 01 лютого 2019 року"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 878-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 879-УІІ "Про затвердження селищної Програми благоустрію на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 880-УІІ "Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 881-УІІ " Про затвердження селищної Програми соціального захисту населення селища Сарата на 2019 рік"

додаток до рішення № 881-УІІ -  Положення про надання матеріальної допомоги мешканцям селища Сарата

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 882-УІІ " Про затвердження селищної Програми оздоровлення та відпочинку дітей селища Сарата у 2019 році"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 883-УІІ " Про затвердження селищної Програми розвитку фізичної культури та спорту в селищі Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 884-УІІ " Про затвердження селищної Програми підтримки та розвитку культури селища Сарата, проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам, ятних дат на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 885-УІІ " Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 886-УІІ " Про затвердження селищноїПрограми розроблення Генерального плану смт Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 887-УІІ "Про затвердження селищної Програми з впровадження заходів громадського порядку та громадської безпеки в смт Сарата на 2019 рік"

РІШЕННЯ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

Додаток № 2 до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року №875-VІІ

Додаток №1 до рішення Саратської селищної ради  від 25 січня 2019 року №875-VІІ

Додаток № 4 до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року №875-VІІ

Додаток № 3 до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року №875-VІІ

Додаток № 5 до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року №875-VІІ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету  Саратського району на  2019  рік» від 25 січня 2019 року №875–VІІ

«Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету  Саратського району на  2019  рік»

Про передачу КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» на праві господарського відання елементів благоустрою «Дитячий та спортивний майданчик за адресою: площа Патріотів, 1 у смт.Сарата, Саратського району, Одеської області»  

Рішення позачергової 52 сесії селищної ради від 26 березня 2019 року

РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»​ від 26 березня 2019 року № 900–VІІ

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2019 році "

РІШЕННЯ селищної ради від 26 березня 2019 року № 901-УІІ "Про введення посади інспектора з туризму в штат апарату селищної ради з 01 квітня 2019 року

РІШЕННЯ селищної ради від 26 березня 2019 року № 902-УІІ " Про виконання плану роботи Саратської селищної ради за 2018 рік та затвердження плану роботи селищної ради на 2019 рік"

текстова частина плану роботи селищної ради на 2019 рік

РІШЕННЯ селищної ради від 26 березня 2019 року № 903-УІІ "Про затвердження плану діяльності Саратської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів у 2019 році"

РІШЕННЯ селищної ради від 26 березня 2019 року № 904-УІІ " Про передачу комунального майна територіальної громади селища Сарата в оперативне управління КЗ "Саратський ДНЗ (ясла-садок)"

РІШЕННЯ селищної ради від 26 березня 2019 року № 905-УІІ " Про надання згоди КЗ "Саратський ДНЗ (ясла-садок)" на передачу в оренду нежитлове приміщення по вулиці Крістіана Вернера, 83, для розміщення КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Саратської районної ради"

РІШЕННЯ селищної ради від 26 березня 2019 року № 906 - УІІ " Про надання дозволу КЗ "Саратський ДНЗ (ясла-садок)" на відкриття інклюзивної групи та затвердження штатного розпису працівників КЗ "Саратський ДНЗ (ясла-садок)" на 2019 рік"

РІШЕННЯ  із земельних питань з № 907-УІІ по № 936-УІІ

РІШЕННЯ селищної ради від 26 березня 2019 року № 937-УІІ "Про розгляд клопотання Саратського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступені гімназія"

Рішення чергової 53 сесії селищної ради від 07 травня 2019 року

«Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету  Саратського району на  2019  рік»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»​ від 07 травня 2019 року № 938–VІІ

Додаток № 1

Додаток № 2

Додаток № 3

Додаток № 4

Додаток № 5

Додаток № 6

Рішення селищної ради від 07 травня 2019 року № 939-УІІ " Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 878-УІІ "Про затвердження селищноїПрограми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 07 травня 2019 року № 940-УІІ " Про внесення змін та доповнень  до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 886-УІІ "Про затвердження селищної Програми розроблення Генерального плану смт Сарата Саратського району Одеської області на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 07 травня 2019 року № 941-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 880-УІІ "Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки  КП "САРАТа КОМУНСЕРВІС" на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 07 травня 2019 року № 942-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 885-УІІ "Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 07 травня 2019 року № 943-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 879-УІІ "Про затвердження селищної Програми благоустрою селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 07 травня 2019 року № 944-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 881-УІІ " Про затвердження селищної Програми соціального захисту населення селища Саратана 2019 рік"

Рішення селищної ради від 07 травня 2019 року № 945-УІІ "Про затвердження селищної Програми локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Саратської селищної ради на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 07 травня 2019 року № 946-УІІ "Про затвердження селищної Програми поводження з відходами на території Саратської селищної ради на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 07 травня 2019 року № 947-УІІ "Про затвердження звіту селищного голови про роботу виконавчого комітету Саратської селищної ради за 2018 рік"

РІШЕННЯ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ З № 948-УІІ ПО № 959-УІІ

Рішення чергової сесії № 54 від 04 липня 2019 року

Додаток №1 "Доходи Саратського селищного  бюджету на 2019 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2019 році "

«Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

«Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

Земельні питання

Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку

ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

Про встановлення  місцевих податків та зборів на   2020 рік

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

СТАВКИ земельного податку

СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Рішення чергової сесії № 55 від 03 вересня 2019 року

Додаток №1 "Доходи Саратського селищного  бюджету на 2019 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2019 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2019 році "

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

«Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

Рішення селищної ради від 03 вересня 2019 року № 995-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року № 878-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 вересня 2019 року № 996 - УІІ " Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року № 996-УІІ " Про затвердження селищної Програми розроблення Генерального плану смт Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 вересня 2019 року № 997-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року № 780-УІІ "Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 вересня 2019 року № 998-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року № 885-УІІ " Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг смт Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 вересня 2019 року № 999-УІІ " Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року № 879-УІІ " Про затвердження селищної Програми благоустрою селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 вересня 2019 року № 1000-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року № 881-УІІ " Про затвердження селищної Програми соціального захисту населення селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 вересня 2019 року № 1001-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року № 887-УІІ " Про затвердження селищної Програми з впровадження заходів громадського порядку та громадської безпеки на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 вересня 2019 року № 1035-УІІ " Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради Сапули В.З"

Земельні питання

Земельні питання

Рішення позачергової 56 сесії селищної ради від 17 вересня 2019 року

Додаток №1 "Доходи Саратського селищного  бюджету на 2019 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2019 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2019 році "

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»​ від 17 вересня 2019 року №1038–VІІ

«Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

Рішення позачергової 57-ї сесії Саратської селищної ради від 08.10.2019 року

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2019 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2019 році "

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»​ від 08 жовтня 2019 року №1039–VІІ

РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

Рішення селищної ради від 08.10.2019 року № 1040 - УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської сеоищної ради від 25 січня 2019 року № 878-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 08.10.2019 року № 1041-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішекння селищної ради від 25 січня 2019 року № 879-УІІ "Про затвердження селищної Програми благоустрою селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 08.10.2019 року № 1042-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 886-УІІ "Про затвердження селищноїПрограми розроблення Генерального плану смт Сарата Саратського району Одеської області на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 08.10.2019 року № 1043-УІІ "Про затвердження селищної Програми охорони навколишнього природного середовища селища Сарата на 2019-2020 роки"

Рішення селищної ради від 08.10.2019 року № 1048-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 885-УІІ " Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 08.10.2019 року № 1049 - УІІ " Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 881-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціального захисту населення селища Сарата на 2019 рік"

Рішення із земельних питань з 1044 по № 1047

Рішення позачергової 58-ї сесії Саратської селищної ради від 05.11.2019 року

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2019 році "

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»​ від 05 листопада 2019 року №1050–VІІ

«Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

Рішення селищної ради від 05.11.2019 року № 1068-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 878-УІІ"Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 05.11.2019 року № 1069-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 879-УІІ "Про затвердження селищної Програми благоустрою селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 05.11.2019 року № 1070-УІІ"Про затвердження селищної Програми соціального захисту населення селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 05.11.2019 року № 1071-УІІ "Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 05.11.2019 року № 1072-УІІ "Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" на 2019 рік"

Рішення із земельних питань

РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 59-ої СЕСІЇСАРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Рішення селищної ради від 18 листопада 2019 року № 1073-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 жовтня 2019 року № 834-УІІ "Про розроблення детального плану території смт Сарата"

Рішення селищної ради від 18 листопада 2019 року № 1075 - УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року "Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 18 листопада 2019 року № 1076-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 25 січня 2019 року № 886-УІІ "Про затвердження селищної Програми розроблення Генерального плану смт Сарата Саратського району Одеської області  на 2019 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2019 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2019 році "

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»​ від 18 листопада 2019 року №1074–VІІ

РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 60-ої СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Додаток №1 "Доходи Саратського селищного  бюджету на 2019 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2019 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2019 році "

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»​ від 03 грудня 2019 року №1077–VІІ

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»

Рішення селищної ради від 03 грудня 2019 року № 1078-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 878-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 грудня 2019 року № 1079-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 881-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціального захисту населення селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 грудня 2019 року № 1080 - УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 880-УІІ "Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 грудня 2019 року № 1081-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 879-УІІ "Про затвердження селищної  Програми благоустрою селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 1082-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 885-УІІ "Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03грудня 2019 року № 1083-УІІ "Про внесення змін та доповнеь до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 887-УІІ "Про затвердження селищноїПрограми з впровадження заходів громадського порядку та громадської безпеки смт Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 грудня 2019 року № 1084-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25 січня 2019 року № 886-УІІ "Про розроблення Генерального плану смт Сарата на 2019 рік"

Рішення селищної ради від 03 грудня 2019 року № 1085-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 25січня 2019 року № 884-УІІ "Про затвердження селищної Програми підтримки та розвитку культури, проведення культурно-масових заходів смт Сарата на 2019 рік"

РІШЕННЯ ЧЕРГОВОЇ 61-ої СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Додаток №1 "Доходи Саратського селищного  бюджету на 2019 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2019 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2019 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2019 році "

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до РІШЕННЯ Саратської селищної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету Саратського району на  2019  рік»​ від 24 грудня 2019 року №1086–VІІ

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22 грудня 2018 року №868-VІІ «Про затвердження селищного бюджету  Саратського району на  2019  рік»

ПЛАН роботи селищної ради на 2020 рік

Про виконання плану роботи Саратської селищної  ради за 2019 рік та затвердження плану роботи селищної ради на 2020 рік

Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату селищної ради, видатків на його утримання та інші заходи на 2020 рік

Про затвердження загальної чисельності працівників бюджетних установ, які фінансуються з селищного бюджету з 01.01. 2020 року

Про затвердження  селищної Програми благоустрою селища Сарата на 2020 рік

Про затвердження  селищної Програми з впровадження заходів громадського порядку та громадської безпеки в смт Сарата Саратського району Одеської області на 2020 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 08 жовтня 2019 року № 1043-УІІ «Про затвердження селищної Програми охорони навколишнього природного середовища селища Сарата на 2019 -2020 роки»

Про затвердження селищної Програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Саратської селищної ради на 2020 рік.

Про затвердження селищної Програми підтримки та розвитку культури селища Сарата, проведення культурно-масових  заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат у 2020 році 

Про затвердження селищної  Програми оздоровлення та відпочинку дітей селища Сарата  у 2020 році

Про затвердження селищної Програми соціального захисту  населення селища Сарата на 2020 рік

Про затвердження Програми  розвитку фізичної культури і спорту в селищі Сарата  на 2020 рік

Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» на 2020 рік

Додаток №1 "Доходи Саратського селищного  бюджету на 2020 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2020 рік"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2020 році "

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до Рішення «Про селищний бюджет Саратського району на  2020  рік»

РІШЕННЯ​ Про селищний бюджет Саратського району на  2020  рік

РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 62-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 28 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Розпорядження Саратського селищного голови від 27 грудня 2019 року № 88-А-2019 "Про ініціювання Саратським селищним головою  А.Л. Негодяєвим добровільного обьєднання  територіальних громад сіл, селища Саратського району в Саратську об,єднану територіальну громаду з центром у селищі Сарата"

Рішення Саратської селищної ради від 28 грудня 2019 року № 1114-УІІ "Про затвердження Порядку проведення громадських
обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад"

                                                               2020 РІК

РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 63-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 10 СІЧНЯ 2020 РОКУ

Рішення Саратської селищної ради від 10січня 2020 року № 1115-УІІ "  Про  надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад  сіл, селища Саратського району в  Саратську селищну об’єднану територіальну  громаду з адміністративним центром у селищі Сарата та делегування  представників до складу спільної робочої групи з підготовки проектів рішень  щодо добровільного об’єднання територіальних громад"

РІШЕННЯ ЧЕРГОВОЇ 64-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 03 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ

Рішення Саратської селищної ради від 03 березня 2020 року №1116-VІІ "Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ "Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік" 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до  РІШЕННЯ Саратської селищної ради від 03 березня 2020 року №1116–VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ «Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік»

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2020 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2020 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2020 році "

Рішення Саратської селищної ради від 03.03.2020р. №1117-VII Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Саратського району за 2019 рік

Пояснювальна записка до Рішення від 03.03.2020р. №1117-VII "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Саратського району за 2019 рік"

Додаток №1 до Рішення від 03.03.2020р. №1117-VII "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Саратського району за 2019 рік"

Додаток №2 до Рішення від 03.03.2020р. №1117-VII "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Саратського району за 2019 рік"

Додаток №3 до Рішення від 03.03.2020р. №1117-VII "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Саратського району за 2019 рік"

Додаток №4 до Рішення від 03.03.2020р. №1117-VII "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Саратського району за 2019 рік"

Рішення саратської селищної ради від 03.03.2020 року № 1118 - УІІ "Про затвердження звіту Саратського селищного голови про роботу Саратської селищної ради та її виконавчого комітету за 2019 рік"

Звіт Саратського селищного голови про роботу Саратської селищної ради та її виконавчого комітету за 2019 рік

Рішення селищної ради від 03.03.2020 року № 1119 - УІІ "Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2020 рік"

Рішення селищної ради від 03.03.2020 року № 1120 - УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2019 року № 1092-УІІ "Про затвердження селищної Програми благоустрою селища Сарата на 2020 рік"

Рішення селищної ради від 03.03.2020 року № 1121-УІІ "Про  внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2019 року № 1092-УІІ "Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" на  2020 рік"

Рішення селищної ради від 03.03.2020 року № 1122-УІІ "Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2020 рік"

Рішення селищної ради від 03.03.2020 року № 1123-УІІ "Про затвердження селищної Програми розроблення Генерального плану селища Сарата на 2020 рік"

Рішення селищної ради від 03.03.2020 року № 1124-УІІ "Про  внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 24.12.201*9 року № 1096-УІІ "Про затвердження селищної Програми охорони навколишнього природного середовища " на  2020 рік"

Рішення селищної ради від 03.03.2020 року № 1125-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2019 року № 1097-УІІ "Про затвердження селищної Програми локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Саратської селищної ради на 2020 рік"

Рішення селищної ради від 03.03.2020 року № 1126-УІІ "Про інформування депутатів селищної ради про надання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування"

Рішення селищної ради від 03.03.2020 року № 1127-УІІ "Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.11.2015 року № 07-УІІ "Про утворення виконавчого комітету селищної ради та громадських комісій при виконкомі, визначення їх чисельності та затвердження персонального складу"

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 65-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 26 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ

РІШЕННЯ Саратської селищної ради від 26.03.2020 року №1148-VII «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ «Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до  РІШЕННЯ Саратської селищної ради від 26 березня 2020 року №1148–VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ «Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік»

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2020 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2020 році "

Рішення селищної ради від 26 березня 2020 року № 1149-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 03 березня 2020 року № 1119-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2020 рік"

Рішення селищної ради від 26 березня 2020року № 1150-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року № 1092-УІІ "Про затвердження селищної Програми благоустрою селища Сарата на 2020 рік"

Рішення селищної ради від 26 березня 2020 року № 1151-УІі "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 03 березня 2020 року "Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2020 рік"

Рішення селищної ради від 26 березня 2020 року № 1152-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціального захисту населення селища Сарата нна 2020 рік"

Рішення селищної ради від 26 березня 2020 року № 1153-УІІ "Про затвердження селищної Програми підтримки та розвитку культури, проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам,ятних дат у 2020 році"

Рішення селищної ради від 26 березня 2020 року № 1154-УІІ "Про затвердження селищної Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Саратської селищної ради на 2020 рік та Положення про порядок створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території саратської селищної ради на 2020 рік"

РІШЕННЯ ЧЕРГОВОЇ 66-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 06 КВІТНЯ 2020 РОКУ

Рішення Саратської селищної ради від 06 квітня 2020 року №1156-VІІ "Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ "Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік" 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до  РІШЕННЯ Саратської селищної ради від 06 квітня 2020 року №1156–VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ «Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік»

Додаток №1  "Доходи Саратського селищного  бюджету на 2020 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2020 році"

Додаток 6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2020 році "

Рішення Саратської селищної ради від 06 квітня 2020 року №1157-VІІ "Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату селищної ради, видатків на його утримання та інші заходи на 2020 рік"

РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 67-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 22 ТРАВНЯ 2020 РОКУ

Рішення Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року № 1168-УІІ "Про відновлення роботи КЗ "Саратський ДНЗ (ясла-садок)" з 25 травня 2020 року в умовах адаптивного карантину"

Рішення Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року №1169-VІІ "Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ "Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік" 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до  РІШЕННЯ Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року №1169–VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ «Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік»

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2020 році"

Додаток №6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2020 році "

Рішення Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року № 1170 - УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 03 березня 2020 року № 1119-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року № 1171-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 24 грудня 2019 року № 1092-УІІ "Про затвердження селищної Програми благоустрою селища Сарата на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року № 1172-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення саратської селищної ради від 24 грудня 2019 року № 1091-УІІ "Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки КП "САРАТа КОМУНСЕРВІС" на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року № 1173-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення саратської селищної ради  від 24 грудня 2019 року № 1098-УІІ "Про затвердження селищної Програми з впровадження заходів громадського порядку та громадської безпеки в смт Сарата Саратського району Одеської області на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року № 1174-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 03 березня 2020 року № 1123-УІІ "Про затвердження селищної Програми розробки Генерального плану смт Сарата Саратського району Одеської області на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року № 1175-УІІ " Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 26 березня  2020 року № 1154-VІІ «Про затвердження селищної Програми створення   матеріальних  резервів для запобігання, ліквідації  надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру  та їх наслідків на території Саратської селищної ради  на 2020 рік та   Положення про  порядок створення та використання  матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних  ситуацій на території Саратської селищної ради на 2020 рік "

Рішення Саратської селищної ради від 22 травня 2020 року № 1177 - УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратької селищної ради від 03 березня 2020 року № 1122-УІІ "Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2020 рік"

РІШЕННЯ ЧЕРГОВОЇ 68-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 16 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року №1178-VІІ "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Саратського району за 6 місяців 2020 року"

Пояснювальна записка до рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року №1178-VІІ 

Додаток №1 до рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року №1178-VІІ 

Додаток №2 до рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року №1178-VІІ 

Додаток №3 до рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року №1178-VІІ 

Додаток №4 до рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року №1178-VІІ 

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року №1179-VІІ "Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ "Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік" 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до  РІШЕННЯ Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року №1179–VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ «Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік»

Додаток №1 "Доходи Саратського селищного  бюджету на 2020 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2020 рік"

Додаток №5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2020 році"

Додаток №6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2020 році "

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року № 1180-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 03 березня 2020 року № 1119-УІІ "Про затвердження селищної Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020року №1181-УІІ " Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року № 1093-УІІ "Про затвердження селищної Програми оздоровлення та відпочинку дітей селища Сарата у 2020 році"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року № 1182-УІІ " Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 24 грудня 2019 року № 1113-УІІ "Про затвердження  селищної Програми соціального захисту населення селища Сарата на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року № 1183-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 24 грудня 2019 року № 1095-УІІ "Про затвердження селищної Програми підтримки та розвитку культури, проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам.ятних дат у 2020 році"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року № 1184-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 24 грудня 2019 року № 1098-УІІ "Про затвердження селищної програми з впрвадження заходів громадського порядку та громадської безпеки в смт Сарата Саратського району Одеської області на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року № 1185-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 03 березня 2020 року № 1122-УІІ "Про затвердження селищної Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг селища Сарата на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року № 1186 -УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратької селищної ради  03 березня 2020 року № 1123-УІІ " Про затвердження селищної Програми розробки Генерального плану смт Сарата Саратського району Одеської області на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року № 1187-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 24 грудня 2019 року № 1092-УІІ "Про затвердження селищної Програми благоустрою селища Сарата на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року № 1188-УІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 24 грудня 2019 року № 1091-УІІ "Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року № 1189-УІІ "Про затвердження селищної Програми підтримки індівідуального житлового будівництва "Власний дім" на 2020 рік"

Рішення Саратської селищної ради від 16 липня 2020 року №1195-VІІ "Про надання згоди на прийняття пам’ятника Т.Г.Шевченку на баланс до комунальної власності територіальної громади селища Сарата"

РІШЕННЯ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

 

РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 69-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 04 СЕРПНЯ 2020 РОКУ

Рішення Саратської селищної ради від 04 серпня 2020 року №1241-VІІ "Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ "Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік" 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до  РІШЕННЯ Саратської селищної ради від 04 серпня 2020 року №1241–VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ «Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік»

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2020 рік"

Додаток №6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2020 році "

 

РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 70-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 04 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ

Рішення Саратської селищної ради від 04 вересня 2020 року №1250-VІІ "Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ "Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік" 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до  РІШЕННЯ Саратської селищної ради від 04 вересня 2020 року №1250–VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ «Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік»

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2020 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2020 році"

Додаток №6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2020 році "

 

РІШЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 71-ОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 08 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Рішення Саратської селищної ради від 08 жовтня 2020 року №1268-VІІ "Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ "Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік" 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до  РІШЕННЯ Саратської селищної ради від 08 жовтня 2020 року №1268–VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №1087-VІІ «Про селищний бюджет Саратського району на 2020 рік»

Додаток №1 "Доходи Саратського селищного  бюджету на 2020 рік"

Додаток №2 "Джерела фінансування Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №3 "Розподіл видатків Саратського селищного бюджету на 2020 рік"

Додаток №4 "Міжбюджетні трансферти Саратської селищної ради на 2020 рік"

Додаток 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2020 році"

Додаток №6 "Розподіл витрат Саратського селищного бюджету на реалізацію селищних програм у 2020 році "

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *