РЕНОВАЦІЯ ПЛОЩІ ПАТРІОТІВ ТА ПЛОЩІ СОБОРНОЇ

Інформація до відому громадян, мешканців селища Сарата, та Саратського району

На черговій 55 сесії Саратської селищної ради, яка відбулась 03 вересня 2019 року, депутатами селищної ради було розглянуто проектні рішення з реновації площі Патріотів, площі Соборної, вулиць Крістіана Вернера та вулиці Чкалова, з урахуванням пропозицій соцопитування мешканців селища та коментарів в соціальній мережі Фейсбук.

Головний архітектор, розробник проекту реновації площ селища Володимир Халін ознайомив депутатів з останніми на дату 03.09.2019 року проектними рішеннями.

Розглянувши та обговоривши проектні рішення, депутатами прийнято рішення в термін 2-х тижнів розглянути проектні пропозиції та надати погодження на розроблення проектної документації.

Одночасно на офіційному вебсайті Саратської селищної ради, мережі Фейсбук депутатами запропоновано опублікувати проектні рішення у вигляді фото для обговорення та надання пропозицій і висновків громадянами, мешканцями селища Сарата, жителями району, по проектним рішенням. Саратська селищна рада запрошує всіх прийняти активну участь у обговоренні проектних рішень по реновації площ в селищі Сарата та у встановлений термін надати свої пропозиції та зауваження по проектним рішенням за телефонами 2-20-03 та 2-13-96, або у коментарях у соціальній мережі Фейсбук.

З повагою депутати Саратської селищної ради