Проекти регуляторних актів

Про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про затвердження Правил розщміщення зовнішньої реклами в смт Сарата Саратського району Одеської області"

Про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про  встановлення  місцевих податків і зборів, які будуть діяти  на території Саратської селищної ради в 2018 році"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторних  актів-рішень Саратської селищної ради VІІ скликання:  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік",  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

про оприлюднення регуляторних  актів-

рішень Саратської селищної ради VІІ скликання:  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік",  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет Саратської селищної ради Саратського району Одеської області  повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень Саратської  селищної ради VІІ скликання:

• «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік",  який передбачає встановлення на території Саратської селищної ради  місцевих податків і зборів на 2020 рік;
  • «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»,    який передбачає встановлення ставок земельного податку за використання земельних ділянок та перелік пільг;
  • «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»,    який передбачає затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та перелік пільг.

Основною метою розроблення документа є забезпечення надходжень до бюджету Саратської  селищної ради та виконання вимог Податкового кодексу України.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Саратська селищна рада Саратського району Одеської області, вул.Чкалова,15, смт Сарата, Одеська область, 68200, тел. 2-20-03;  e-mail: saratapossovet@ukr.net

Спосіб оприлюднення регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу:

Проекти регуляторних актів з відповідними аналізами регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному сайті Саратської селищної ради Одеської області в мережі Iнтернет за адресою: www.sarata.rada.org.ua (в розділі «Регуляторна політика»).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Саратська селищна рада Одеської області, вул.Чкалова,15, смт Сарата, Одеська область, 68200, тел. 2-20-03; електронною поштою за адресою: saratapossovet@ukr.net

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Саратської селищної ради Саратського району Одеської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, на 2020 рік»

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Саратської селищної ради Саратського району Одеської області «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік»

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Саратської селищної ради Саратського району Одеської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відміне від земельної ділянки, на 2020 рік»

Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку

ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення  місцевих податків та зборів на 2020 рік

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

СТАВКИ земельного податку Ставки встановлюються на 2020 рік та вводяться в дію з  01. 01. 2020 року.

СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Ставки встановлюються на 2020 рік та вводяться в дію з 01.01. 2020 року.

ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА НА 2021 рік

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ (ЗЕМЛЯ)

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ (НЕРУХОМІСТЬ)