Пам'ятаємо співчуваємо

Трагічна, сумна  подія з мешканцями  селища Сарата

Сьогодні, 18 липня 2019 року о 9:00 годині ранку, на перехресті траси Одеса-Рені з дорогою Білгород-Дністровський – Старокозаче, у жахливому ДТП загинуло четверо мешканців селища Сарата:

Середа Максим Павлович, 1993 року народження, учасник бойових дій, інвалід АТО;

Єрмакова Ірина Євгеніївна, 1963 року народження, начальник залізничної станції селища Сарата;

Єрмакова Христина Анатоліївна, 2002 року народження, випускниця Саратського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» 2019 року ( дочка Єрмакової І.Є.)

Єрмакова Аліна Олексіївна, 2009 року народження, учениця ІІІ класу Саратського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія», перейшла до ІV класу школи (онука Єрмакової І.Є.)

Саратська селищна рада у ці трагічні часи розділяє невимовний сум і тугу близьких та рідних загиблих і висловлює їм глибокі співчуття