оголошення

 

 

 

 

 

                                       Шановна молодь Саратщини! 
         Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.
         Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
       Тому, з нагоди свята бажаю усій молоді міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, про що ви мрієте і до чого прагните. Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!
 
 
З повагою,
Саратський селищний голова                              Анатолій Негодяєв

 

 

Шановні Саратці!.

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

       Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі і гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
      Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і любові у ваших родинах, нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.


    З повагою,
    Саратський селищний голова                       Анатолій Негодяєв

 

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН ТА СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

 

 

                          День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
На виконання   Указу Президента України сьогодні 22 червня 2020 року за участю селищного голови Анатолія Негодяєва, представників апарату селищної ради, комунальних підприємств, громадськості селища відбулись заходи, приурочені пам’яті загиблих захисників Вітчизни. 

Усі, хто прийшов  у цей день до Меморіалу загиблих воїнів у Другій Світовій війні, пом’янути людей, завдяки яким ми живемо під мирним небом, приєднались до Всеукраїнської хвилини мовчання на знак вшанування полеглих у Другій Світовій  війні бійців, із подальшим  покладанням живих квітів до пам’ятних місць. В цей день на будівлі селищної ради  приспущений Державний Прапор.

Пам’ять людська! В якої  через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до нас спогади-миттєвості найстрашнішої і найжорстокішої в історії нашого народу війни, війни не на життя , а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації.

22-е червня 1941 року, 4.00 ранку, мить…, шквал  бомб, близьке відчуття крові, болі і смерті , це тривало кілька довгих років, одних із найдовших років у житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі, забравший життя кожного п’ятого українця...

Страшне слово «війна», чорною кривавою хмарою увірвалося в мирне життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Але і в ті дні початку війни  всі вірили, що ворог буде розбитий і ПЕРЕМОГА  неминуча! 
Сьогодні вже мало залишилося серед живих тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаються у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління у покоління. 

                                  Саратська селищна рада

 

Дорогі медичні працівники!

     З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.
Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість життя, радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, відповідальність, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.
Земний уклін Вам! Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати їй так необхідні, надію та  віру.
Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.
Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
Зі святом Вас, наші любі!  Щастя Вам і добра!!! 
 

З повагою,
Саратський селищний голова                              Анатолій Негодяєв

 

З Днем вишиванки! Українські традиції - одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всим. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

                                      Саратська селищна рада.

 

ОГОЛОШЕННЯ

УКРАЇНА

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

САРАТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

  РІШЕННЯ

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Саратської селищної ради

від 19.03.2020 року№71 «Про запобігання поширення на території смт Сарата гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

            Керуючись підпунктом 2 пункту  «б»  статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 13.03.2020 року   № 87/2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом «SARS-CoV – 2», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID – 19, постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» і з урахуванням розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 18.02.2020 року № 97-/од-2020 «Про заходи щодо запобігання занесенню та поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV»,   рішення позачергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 15.03.2020 року №6, від 17.03.2020 року №7, від 18.03.2020 року №8, та від 08.05.2020 року №19, з метою попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID – 19, виконавчий комітет Саратської селищної ради

ВИРІШИВ:

         1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Саратської селищної ради від 19.03.2020               року№71 «Про запобігання поширення на території смт Сарата гострої респіраторної хвороби COVID –               19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме:

        1) у пункті 2:

           цифри і слово «3 квітня» замінити цифрами і словом «22 травня»;

           - підпункт 1 (забороняючий), викласти в такій редакції:

            «1) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

           - підпункт 2 (забороняючий) викласти в такій редакції:

«роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури,  торгівлю на визначених рішенням виконавчого комітету від 21 січня 2019 року № 18 місцях, для проведення сезонної, виїзної ярмаркової торгівлі, а саме: майданчики біля газонів, з лівого боку відносно виїзду з вулиці Крістіана Вернера на площу Соборна; вул. Чкалова, приринкова площа, вздовж рампи; вул. Чкалова, 50, майданчик з лівого боку відносно в’їзду на територію, бувшої МРБ; майданчик з правого боку в’їзду до Центральної районної поліклініки; проїзд з вул. Чкалова на територію за адресою: вул. Ігнаца Ліндла,50, крім дозволяється):

           торговельного (виключно в магазинах, зокрема магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

           провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики,  ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, діяльності з підключення споживачів до Інтернету, поповнення рахунків мобільного зв'язку, сплати комунальних послуг та послуг доступу до Інтернету, ремонту офісної та комп'ютерної техніки, устаткування, приладдя, побутових виробів і предметів особистого вжитку,  поштової та кур'єрської діяльності, будівельних робіт, за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

             діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб'єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

            безпосередній прийом відвідувачів (банки, страхові установи, БТІ, тощо) за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, може здійснюватися за рішенням власника (органів управління);

           діяльності підприємств, які працюють у галузі засобів масової інформації, зокрема, друкарень, редакцій;

           діяльності адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів; 

           функціонування зон відпочинку:

               - ігрового спортивного дитячого майданчику на площі Патріотів,1;

               - спортивно – оздоровчого комплексу та «старого» стадіону, що розташовані по вул. Соборній;

               - спортивно – оздоровчого майданчику Саратського НВК ЗОШ «І-ІІІ ступенів гімназія», 

за умови: діти до 14 років можуть перебувати на майданчику лише під пильним наглядом батьків та родичів, бути в захисних масках або респіраторах, рукавичках, дотримуватись соціальної дистанції не менше 2 метрів, за наявності ознак гострого респіраторного захворювання відвідувати зони відпочинку заборонено.

       роздрібної та оптової торгівлі на території агропромислового ринку ДП «Саратської РСС»  продовольчими та непродовольчими товарами за умови:

     - забезпечення адміністрацією ринку функціонування всіх входів (в’їздів) на територію ринку та наявності на кожному вході (в’їзді) диспенсерів з антисептиком;

      - перебування на території ринку виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу;

      - кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не повинна перевищувати кількості з розрахунку 1 покупець на 10м2 торгівельної площі ринку;

  - відстань між робочими місцями продавців складає не менше трьох метрів, місця торгівлі обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику;

    - проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні 3 години, прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця – в кінці кожного робочого дня;

   - визначення адміністрацією ринку часу та надання можливості особам, які здійснюють реалізацію товарів на території ринку, перед початком торгівлі та після її закінчення, за умови відсутності покупців, завезення товару на територію ринку.

2. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Саратський селищний голова                                       А.Л. Негодяєв

12  травня 2020 року

№88

 

ВКЛОНИМОСЯ ВЕЛИКИМ ТИМ РОКАМ

9 травня 2020 року офіційна делегація Саратської селищної ради у складі депутатів селищної ради, представників районної та селищної ветеранських організацій, громадськості вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій Світовій Війні.
Покладені квіти у пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, біля меморіальних дощок загиблих воїнів АТО – Дмитра Сирбу та Максима Кривиденка. У Меморіального Комплексу загиблих воїнів у Другій Світовій Війні делегація селищної ради хвилиною мовчання увічнила їх  пам’ять 
До обелісків героїв підходили люди та покладали квіти.
На площі Патріотів через гучномовець лунали воєнні пісні, навіваючи спогади довоєнних, воєнних та післявоєнних років,  нагадуючи якою ціною дісталась нащадкам Велика Перемога над нацизмом.
На передодні 13 ветеранам - учасникам  Другої Світової Війни, працівникам тилу та особам,  прирівняним до учасників війни, селищною радою були  придбанні та вручені продовольчі набори на суму 500 грн кожен. Жінкам -  ветеранам особисто з вітаннями  вручені квіти.
Саратська селищна рада висловлює щиру вдячність начальнику станційно – лінейної дільниці №351/7 ПАТ «Укртелеком» Сергію Хлівному та провідному інженеру Олександру Панкрату, за надання допомоги в озвученні пісень воєнних років та підприємцям: Олегу Єременко, Наталії Негодяєвій, Олександру  та Володимиру Черногородовим за спонсорську допомогу у придбанні квіткових композицій для  меморіальних місць селища з нагоди відзначення 75 - ти річчя Великої Перемоги у Другій Світовій Війні, а також усіх, хто прийняв участь у святкових заходах.

 

ОГОЛОШЕННЯ

                                                  Шановні ветерани, шановні земляки!

                              Проходять роки, і все далі від нас незабутня весна 1945-го.

       Саме з тієї весни 9  травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

        Від імені Саратської селищної   ради сердечно вітаємо ветеранів-фронтовиків, насамперед: шановних саратців - Прокоф’єва Олексія Юхимовича, Третьякова Олександра Сергійовича, працівників тилу, всіх жителів селища та району з великим і світлим святом  - 75 ти річчям з Дня Великої Перемоги!

       Бажаємо вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!

 

Саратський селищний голова                          АНАТОЛІЙ НЕГОДЯЄВ

 

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОВІДОМЛЯЄ:

 

У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ КАРАНТИННИМИ ЗАХОДАМИ В УКРАЇНІ, ПОВ’ЯЗАНИМИ З КОРОНАВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ -  УРОЧИСТІ ЗАХОДИ (МІТИНГ, КОНЦЕРТ, МАСОВЕ ГУЛЯННЯ, ТОЩО), З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 75-ТИ РІЧЧЯ З ДНЯ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ,  9 ТРАВНЯ 2020 РОКУ, СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ ПРОВОДИТИСЬ НЕ БУДУТЬ.

МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ СЕЛИЩА, ПРИ БАЖАННІ, МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ, ПОКЛАСТИ КВІТИ ДО МЕМОРІАЛЬНИХ МІСЦЬ СЕЛИЩА, КОМПЛЕКСУ І.Р. ХАЛІКОВА, ВІДЗНАЧИВШИ ШАНУ ГЕРОЯМ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, ЗА УМОВИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ.

 

ОФІЦІЙНА ДЕЛЕГАЦІЯ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА УЧАСТЮ  ПРЕДСТАВНИКІВ РАЙОННОЇ ТА СЕЛИЩНОЇ ВЕТЕРАНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ о 10 –ій годині 9 ТРАВНЯ 2020 РОКУ ВІДВІДУЮТЬ МЕМОРІАЛЬНІ МІСЦЯ СЕЛИЩА ТА ПОКЛАДУТЬ КВІТИ.

 З 9:00  до 12:00 год. на площі Патріотів селища  з гучномовця будуть лунати фронтові пісні.

 

Саратська селищна рада

 

                                                                                     ФАКСОГРАМА

 

                                                                                                                                                 Головам селищної та

                                                                                                                                                 Сільських рад

         Відповідно до листа Офісу Президента України №04-01/1037 від 13.04.2020 року, у зв’язку зі святкуванням низки подій та дат загальнодержавного та регіонального масштабу (вшанування громадян, що постраждали у роки Другої світової війни, увічнення пам’яті про загиблих, інші суспільно значущі дати) просимо тримати в полі зору такі події на період дії карантинних заходів.

Нагадуємо про необхідність неухильного дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19».

Щодо проведення меморіальних заходів зазначаємо, що як виняток, можливе встановлення відповідних квіткових композицій від органів влади окремими представниками цих органів із суворим дотриманням існуючих вимог, зокрема, щодо кількості учасників, визначеної дистанції між ними, дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів.

З метою уникнення непорозумінь з громадськими організаціями щодо дотримання зазначених вимог та обмеження заходів, а також, за необхідності, забезпечити облаштування і благоустрій відповідних меморіальних місць.

Просимо враховувати вищевикладене впродовж періоду дії карантинних заходів щодо усіх пам’ятних днів та дат.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                        Євген КАБАТОВ

 

 

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СЕЛИЩА!

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВІДКРИЛА НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБ-САЙТІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛ "З ПЕРШИХ УСТ", В ЯКОМУ ІНФОРМУВАТИМЕ МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ, СЛУЖБ, ПОСАДОВИХ ОСІБ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ТА НАДАВАТИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ВІДПОВІДІ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ, КОМЕНТАРІ, ПОДІЇ В СЕЛИЩІ.

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

УКРАЇНА

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 САРАТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

вул. Чкалова, 15, смт. Сарата, Одеська обл., 68200                    тел. 2-13-96  /факс 2-20-03

E-mail: saratapossovet@ukr.net 

23.04.2020 № 414 -02-14                                         Голові Саратської районної ради

                                                                                    Ю. Переправці 

                                                                                   Голові Саратської районної

                                                                                   державної адміністрації

                                                                                    Є. Кабатову   

        Відповідно до наради, ініційованої Вами з головами сільських рад та базових господарств щодо очікуваного виконання районного бюджету у 2020 році, визначеної 23-24 квітня 2020 року, прошу до початку наради забезпечити його учасників аналітичною інформацією за І квартал 2020 року, а саме: 

- надходження ПДФО (податок на доходи з фізичних осіб)   до бюджету району, окремо по кожній території  сільських та селищної рад;

- видаткова частина,  фактично використані кошти за визначеними  напрямками.

Крім того:

- перехідний залишок коштів загального фонду бюджету на рахунку Саратської районної ради, станом на 01.01.2020 року;

- залишок коштів на рахунку загального фонду бюджету Саратської районної ради. станом на 23.04.2020 року.

       На фоні не виконання договірних  зобов’язань Саратської районної ради перед сільськими та селищною радами, по наданню субвенції на утримання дошкільних закладів та закладів культури   за березень, квітень місяці поточного року у сумі приблизно 2 млн. грн., що є порушенням статті 89 Бюджетного Кодексу України,  це сприятиме об’єктивній оцінці ситуації та порозумінню у прийнятті досить непростого, складного  для сільських та селищної рад  рішення.

 

Саратський селищний голова                                      А. НЕГОДЯЄВ

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

                                                                                                 УКРАЇНА

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 САРАТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Про обмеження доступу громадян до кладовищ смт Сарата на період проведення карантинних заходів та перенесення поминальних днів після Великодня, на Троїцьку батьківську поминальну суботу, яка відбудеться 06 червня 2020 року 

 

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID – 19, на виконання пункту 5 рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 14 квітня 2020 року № 16; пункту 1.4 рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Саратської районної державної адміністрації від 15 квітня 2020 року № 16, керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Обмежити доступ громадян до кладовищ смт Сарата та перенести поминальні дні після Великодня і вчинення заупокійних молитов на Троїцьку батьківську поминальну суботу, яка відбудеться 06 червня 2020 року.

2. Провести з зазначеного питання зустріч  з настоятелем Свято-Покровського храму ПЦУ України в смт Сарата – Шіманом В.І., настоятелем Свято-Покровської церкви смт Сарата Одеської Єпархії УПЦ  М.В. Аратовським, за участю представника відділення поліції Білгород-Дністровського Відділу поліції ГУ НП України в Одеській області  - начальника сектору СП Саратського ВП майора Жакот В.І.

3. Саратському відділенню поліції Білгород-Дністровського Відділу поліції ГУ НП України в Одеській області (Чебан І.А.) забезпечити охорону громадського порядку та контроль за виконанням карантинних заходів на території смт Сарата.

4. Рекомендувати населенню смт Сарата дотримуватись обмежувальних заходів, правил поведінки та профілактики коронавірусної інфекції під час карантинних заходів.

5. Секретарю селищної ради Єрьоменко С.В. опублікувати дане розпорядження на офіційному Веб-сайті Саратської селищної ради та соціальній мережі Інтернет.

6. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Саратський селищний голова                            А.Л. Негодяєв                                                                                

22 квітня 2020 року

№ 30-А-2020

 

 

                                                                                   До відому громадян

Саратська селищна рада інформує, що в селищі Сарата 16.04.2020 року приблизноо 14:00 год. зареєстровано виникнення другого випадку зараження коронавірусом мешканця смт Сарата, отримано позитивний результат  обстеження чоловіка на COVID – 19, якого направлено до опорної лікарні м. Їзмаїл.
Відповідними спеціалістами проводиться епідрозслідування випадку даного захворювання на предмет    джерела  та контактних осіб.
В черговий раз керівник штабу та комісії ТЕБ НС (далі комісія), голова районної державної адміністрації Є. Кабатов, організатор, координатор взаємодії всіх структур району, відповідальних за ефективність лікування та профілактики коронавірусу
COVID – 19, відверто  ігнорує інформувати та запрошувати на засідання комісії селищного голову.
            Закликаємо Вас проявляти обережність, виконувати всі необхідні заходи щодо профілактики та попередження розповсюдження на території селища, району  коронавірусу.
                                                 Бережіть себе та своїх близьких!
                                                   Саратська селищна рада.

 

                                                                                      До відома  громадян


На численні звернення громадян, стосовно виникнення на території селища Сарата випадку зараження коронавірусом мешканки смт Сарата, повідомляємо, що відповідно до листа головного лікаря КП «Саратський ЦПМСД» О.П. Стогній від 15.04.2020 року № 157, отримані негативні результати обстеження контактних осіб на COVID – 19, в тому числі і на спеціаліста селищної ради – доньки захворівшої.
Працівники селищної ради, які контактували у одному приміщенні з нею (три працівника), як і вона сама,  будуть знаходитись на самоізоляції по  20 квітня 2020 року.

                                                                                  Саратська селищна рада

 

 

Перший етап шахового онлайн турніру

«SarataCup2020»

 

         Шахи в Сараті, за підтримки місцевої влади, останнім часом стрімко розвиваються. Зроблений ремонт приміщення, закуплені нові меблі та шаховий інвентар. Нажаль, епідемія коронавірусу та введений карантин внесли свої корективи на подальший професійний ріст юних шахістів Сарати та району. Але вихід є з кожної ситуації. Почали проводитись онлайн-заняття в мережі Інтернет. Вихованці шахового гуртка «Сарата-ШАХ» займаються дистанційно по апробованій методиці, розбирають види комбінацій та прийоми шахової гри в різних стадіях. Отримані теоретичні знання закріплюють на практиці при грі онлайн. Але постало питання зробити практичну гру більш централізованою.

       За ініціативи депутатів Саратської селищної ради на час проведення карантину було започатковано проведення багатоетапного шахового онлайн турніру «Sarata Cup 2020», який буде проводитись кожну середу о 1900год. на платформі https://lichess.org на час дії загальнонаціонального карантину.

         8 квітня пройшов 1 етап, який зібрав 110 шахістів майже зі всієї України від майстрів спорту до без розрядників. Що можна сказати про турнір? За півтори години гри всі учасники зіграли більше, ніж 10 партій. Деякі встигли зіграти і по шістнадцять. Безумовно, правила Арени внесли свій вклад на збільшення інтриги в турнірі: потрібно зіграти якомога більше партій для отримання більшої кількості очок, додаються бонусні очки за безпрограшну серію, суперник підбирається з числа вільних на даний момент з близькою кількістю очок. І тому гравці намагались виграти якомога швидше, що, в свою чергу, додавало вірогідність зробитиневірний хід.

              На жаль, деякі гравці виступали під ніком, і ми не знаємо: хто вони і звідки. Але можливо, що і сам Магнус Карлсен, за прикладом знаменитого Гаруна аль Рашида, відвідав наш турнір під скромним ім’ям, щоб зрозуміти рівень розвитку шахової гри в Україні.

          Своєю безпрограшною стрімкою серією, Хіміч Анатолій з Балти позбавив інтригу турніру: «Хто ж займе перше місце?». І хоч на фініші гра була не такою бездоганною, в результаті, при 16 зіграних партій, він набрав 40 очків і зайняв почесне 1 місце.

       Гра талановитого юного шахіста з Татарбунар Моісеєнка Владислава була більш роздумливою. З 9 партій він програв лише одну. Із 31 очками, Влад зайняв почесне друге місце.

 

           Третє місце з 31очками, але при гіршому коефіцієнті, зайняв Гарський Владислав з Одеси.

Звичайно, про всіх учасників ми не зможемо розказати, адже кожний зіграв свою вирішальну партію, провів комбінацію, яка запам’ятається на все життя, зайняв несподівано високемісце. Але на деякі значущі моменти ми привернемо увагу вболівальників.

       Саратські шахісти виступили в значному складі: Мовчан Тимур – 103 місце, Єрьоменко  Ярослав – 92 місце, Мовчан Віктор – 91 місце, Дмитришин Костянтин – 87 місце, Сулаков Іван – 81 місце, Мовчан Наталія – 76 місце, Судаков Максим – 71 місце, Бот Кирил – 47 місце та Тодоров Микита – 41 місце на чолі з тренером Мовчаном Володимиром, який зайняв 31 місце.

        Без жодного програшу зіграв Горошков Максим з Чорноморська – 13 партій та 5 почесне місце.  Касапчук Олександр з Івано-Франківська довго йшов на 2-3 місці. Але збій мережі Інтернет (ще один неврахований фактор при онлайн грі) не дав йому змогу попасти в трійку лідерів. В підсумку: 26 очков і 7 залікове місце.  Блищали Арцизькі шахісти: Мігов Віталій зайняв 17 місце, Афанас’єв Анатолій – 8 місце.  Місто Ізмаїл створило та виставило найбільшу команду (22 шахіста) на чолі з тренером Апостолакій Ольгою (22 місце), але найкраще виступили Єрмоленко Тимофій – 4 місце, Романовський Роман – 9 місце. В двадцятку призових місць також увійшли Хачік Антон – 12 місце та Руссєва Марія – 15 місце.

       Шахісти з Нікополя Хамраєв Сергій (16 місце) та Шевченко Даниїл (19 місце) змогли пробитись в двадцятку залікових місць.

            Одесит Олексій Радян, до речі, родом із Сарати, взяв 24 очки і зайняв призове 11 місце.

Вдало виступив талановитий шахіст Дутов Іван з Великого Дальника, що під Одесою, – 17 очків і 27 місце.

           Засяяла зірочка юних шахісток з Одеси: Гусь Поліна зайняла 42 місце, Смірнова Олеся – 60 місце.

           Місто Южний не пройшло осторонь цього турніру. Відома в Одеській області Ковальова Таісія зайняла 57 місце, її тренер Шпильовий Євгеній – 10 місце.

          Місто Роздільна теж прийняло вагому участь. Білан Артем посів 70 місце в такому складному турнірі.

            Звичайно, про всіх розповістинеможливо: і учасників багато, та деякі не афішували свою участь у турнірі. Але про шаховий клуб «Дебют» з міста Черкас під керівництвом Григорьєва Олексія, треба особливо наголосити. 15 учасників – мабуть найбільше представництво в цьому турнірі. Найкраще зіграли Анголюк Юрій (28 місце) та Остренський Назар (30 місце).

           Безумовно, для кожного учасника турнір стане значущим: дехто наглядно побачить позитивні результати своєї праці, інші – побачать недоліки своєї гри, над якими ще треба попрацювати. Але для Сарати цей турнір став справжньою сенсацією не тільки за таким великим представництвом. Він ясно показав, в нашому селищі яскраво засяяв новий шаховий талант.

       Черногородов Артем перший раз взяв в руки шахи тільки 1 листопада 2019 року. Але природний талант і наполеглива праця зробили свою справу. Вже в грудні в числі вісімкі найкращих учнів він захищав честь Сарати в командному турнірі в м. Арциз. А вже в цьому турнірі він серед усіх саратців виступив найкраще – 26 місце.

         Наступну середу буде новий етап, а значить, нові герої. Як зазначив Саратський селищний голова Анатолій Негодяєв: «Під час карантину збільшується залежність дітей від електронних гаджетів. Не завжди можливо вийти на прогулянку або займатись спортом, звузилось коло спілкування з однолітками. Шахи – це один з  виходів з цього становища. І потрібно всіляко підтримувати зацікавленість дітей і дорослих у цьому виді спорту, у тому числі і через онлайн ресурси».

  

 

Організатор  культурно – дозвільної роботи з молоддю, керівник шахового гуртка «Сарата-ШАХ», тренер з шахів  Володимир Мовчан.                                       

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

06 квітня 2020 року відбулось чергове пленарне засідання 66 -ої сесії Саратської селищної ради, сьомого скликання,  на якому серед інших питань було розглянуте питання щодо визначення  та готовності місця обсервації для тимчасової ізоляції осіб, які перебували у контакті з хворими на коронавірусну інфекцію в будівлі Саратського НВК (Загальноосвітня школа, І-ІІІ ступені -  гімназія) за адресою: смт Сарата, вул. Халікова, 75.
За результатами обговорення якого  депутатами селищної ради було прийняте відповідне рішення № 1155-VII (додається).

(ГЕРБ)

УКРАЇНА

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

САРАТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про розгляд питання щодо визначення  та готовності місця обсервації для тимчасової ізоляції осіб, які перебували у контакті з хворими на коронавірусну інфекцію в будівлі Саратського НВК (Загальноосвітня школа, І-ІІІ ступені -  гімназія) за адресою: смт Сарата, вул. Халікова, 75

Заслухавши та обговоривши інформацію Саратського селищного голови А.Л. Негодяєва щодо визначення  та готовності місця обсервації для тимчасової ізоляції осіб, які перебували у контакті з хворими на коронавірусну інфекцію в будівлі Саратського НВК (Загальноосвітня школа, І-ІІІ ступені -  гімназія) за адресою: смт Сарата, вул. Халікова, 75, на виконання  пункту 2 протоколу № 6 від 15.03.2020 року та пункту 1 протоколу № 12 від 31.03.2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Саратської районної державної адміністрації (далі комісія з питань ТЕБ та НС Саратської РДА), враховуючи, що зазначений  об’єкт є будівлею діючої навчальної школи,  яка розташована, у жилій зоні центра селища та  враховуючі пропозиції депутатів селищної ради і незадовільні  численні звернення мешканців селища Сарата, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Саратська селищна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Вимагати від комісії   з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Саратської районної державної адміністрації скасувати:

-   пункт 2 протоколу № 6 від 15.03.2020 року, а саме: «Визначити місце обсервації для тимчасової ізоляції осіб, які перебували у контакті з хворими на коронавірусну інфекцію. Будівля Саратського НВК «ЗОШ, І-ІІІ ст. – гімназія», за адресою: смт Сарата, вул.. Халікова, 75, визначена обсервацією для тимчасової ізоляції осіб, які перебували у контакті з хворими на коронавірусну інфекцію, потужністю – 100 осіб. Проведено обстеження місця обсервації та підготовлено відповідний акт обстеження».

- Пункт 1 протоколу № 12 від 31.03.2020 року, а саме: «Забезпечити готовність закладів, визначених під місця обсервації (проживання, харчування та медичного спостереження): будівля Саратського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» за адресою: смт Сарата, вул. Халікова, 75».

2. Запропонувати голові Саратської районної державної адміністрації Є.О. Кабатову ввести до складу комісії  з питань ТЕБ та НС Саратської РДА – Саратського селищного голову А.Л. Негодяєва.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії селищної ради.

Саратський селищний голова                                                                                    А.Л. Негодяєв

06 квітня 2020 року

№ 1155 – VII

 

(герб)

УКРАЇНА

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

САРАТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

вул. Чкалова, 15, смт. Сарата, Одеська обл., 68200                                                                                тел. 2-13-96  /факс 2-20-03

E-mail: saratapossovet@ukr.net

від  07.04.2020_№ _378-02-14_                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                    Голові  Саратської

                                                                                                                              районної ради

                                                                                                                              Переправці Ю.П

                                                                                                          

        06 квітня 2020 року відбулось чергове пленарне засідання 66 сесії Саратської селищної ради, сьомого скликання,  на якому серед інших було розглянуте питання щодо визначення  та готовності місця обсервації для тимчасової ізоляції осіб, які перебували у контакті з хворими на коронавірусну інфекцію в будівлі Саратського НВК (Загальноосвітня школа, І-ІІІ ступені -  гімназія) за адресою: смт Сарата, вул. Халікова, 75.

За результатами обговорення якого  депутатами селищної ради було прийняте рішення № 1155-VII (додається).

       Прошу керівників Саратської районної ради Ю.П.Переправку,   О.І.Небогу та депутатів Саратської районної ради підтримати вище зазначене рішення. 

Додається: (додаток 1арк)

Саратський селищний  голова                                                                  Анатолій НЕГОДЯЄВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *