Оголошення

 

ПАРАФІЯНИ СЕЛИЩА САРАТА САРАТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ  З СЬОГОДНЯШНЬОГО ДНЯ В ЄДИНІЙ РОДИНІ ЄДИНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ 

26 січня 2019 року в селищі Сарата Саратського району Одеської області о 14 год. в районному будинку культури відбулись збори парафіян релігійної громади  селища Сарата, в яких прийняли участь 295 парафіян, серед яких  -3 депутати районної ради, 10 депутатів селищної ради, голова та секретар селищної ради  А.Негодяєв та С.Єрьоменко.

На зборах вирішувалась доля православної громади селища Сарата. До порядку денного було внесено  питання щодо переходу церковної громади Свято-Покровського храму селища Сарата з Української православної церкви Московського патріархату до Єдиної Православної церкви України. 

З промовою до парафіян звернувся благочинний Свято-Покровського храму Саратського округу протоерей Владислав Шіман, який розповів про ситуацію відносно себе і подальшої долі нашого приходу, при цьому  наголосивши о необхідності  переходу церковної громади Свято-Покровського храму селища Сарата з Української православної церкви Московського патріархату до Єдиної Православної церкви України. 

В його підтримку виступили парафіяни: Ю.Іожиця, А.Негодяєв, І. Кривиденко,  Л. Білоус, Л. Клим. Голосуванням зазначена пропозиція була підтримана  287 парафіянами, 4 - проти, 4 - утримались.

Зал стоячи та бурхливими  оплесками привітав прийняття даного рішення. Збори завершилися спільною молитвою.

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВІТАЄ ПАРАФІЯН НА ЧОЛІ З ОТЦЕМ ВЛАДИСЛАВОМ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ СЕЛИЩА САРАТА З ТАКИМ КРОКОМ.  БАЖАЄМО ВСІМ ЗАСТУПНИЦТВА НАШИХ НЕБЕСНИХ ПОКРОВИТЕЛІВ І МОЛИТОВНОГО СТОЯННЯ У ПРАВОСЛАВНІЙ ВІРІ.

 

 

 

Депутаты, апарат поселкового совета, исполнительный комитет поздравляет Негодяєва Анатолия Леонидовича с днем рождения!

Пусть Вас всегда сопровождают по жизни успех, удача и счастье

Пусть Вас никогда не перестают ценить и уважать.

Бодрости и оптимизма Вам во всех деловых начинаниях!

Пусть не подводит здоровье, всегда отличным будет настроение, работа - успешной!

Любви Вам и понимания, заботы и тепла, всего наилучшего в личной жизни, и счастья на долгие годы! С праздником!

С уважением: Депутаты, апарат поселкового совета, исполнительный комитет. 

Для дітей селища

    В рамках виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Сарата на 2018 рік, з метою надання дітям селища якісної та здорової питної води, для приготування їжі, гарячих напоїв, тощо, придбані,  встановлені за рахунок коштів Саратського селищного бюджету на 2018 рік  в КЗ «Саратський ДНЗ (ясла-садок)», в Саратському НВК «Загальноосвітня школа, I-III ступенів - гімназія», та почали працювати з 14.01.2019 року системи водоочистки води із застосуванням технології зворотнього осмосу (спеціальних мембран, які не пропускають більшість шкідливих домішок, включаючи нітрати, віруси, бактерії) марки ECOSOFT, виробник спільне підприємство Україна-Австрія, м. Ірпінь, Київської області.

   Потужність обладнання 80 літрів за 1 годину. Вартість однієї одиниці разом з наладкою та  установкою 65000 грн.

Крім того в КЗ «Саратський ДНЗ (ясла-садок)» встановлено нову альтанку вартістю 45000 грн. а для  Саратського НВК «Загальноосвітня школа, I-III ступенів - гімназія» придбано та встановлено в рамках програми «Нова українська школа», за рахунок селищного бюджету - 2 навіси для вхідних дверей, 8 металопластикових дверей, 7 додаткових учнівських парт для перших 3-х класів на суму 120000 грн.

По матеріалам звернення щодо надання матеріальної  допомоги мешканцю смт.Сарата Сланіна Роману Іосифовичу до Саратської селищної ради на лікування його важко хворої  новонародженої дитини, медичних документів що стосуються обстеження  та лікування дитини, та заяв і публікацій у соціальній мережі Facebook з цього питання, згідно п.14 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Саратським селищним головою Негодяєвим А.Л. ініційовано звернення  до Саратської районної ради та Білгород-Дністровської  місцевої прокуратури з приводу створення комісії для  проведення розгляду  випадку, який стався у  пологовому відділенні Саратської ЦРЛ, під час прийняття пологів  у гр.Сланіна Ганни Романівни, що призвело до важких наслідків здоров`я її новонародженої дитини. Що стосується прокуратури, то  - відкриття провадження за фактом нанесення шкоди життю та здоровью малолітньої дитини Сланіна Євгена Романовича, 13.08.2018 р.н. медичними працівниками пологового відділення КЗ "Саратська ЦРЛ".

 

ОГОЛОШЕННЯ

29.12.2018 року відбулося офіційне відкриття дитячого ігрового - спортивного майданчику за адресою смт. Сарата, Площа патріотів 1. Щиро дякуємо всім хто прийняв активну участь у створенні цього чудового місця для досугу та відпочинку дітей та дорослих. Майданчик працює з 8.00. год. до 22.00. год. Ласкаво просимо!

З повагою Саратська селищна рада.

ОГОЛОШЕННЯ

В День святого Миколая від душі бажаємо світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного щастя в житті та вірного кохання, міцного здоров’я і домашнього затишку.

Селищна рада.

ОГОЛОШЕННЯ

14 грудня 2018 року о 16.00 год. у сесійній залі Саратської селищної ради відбудеться засідання постійних комісій селищної ради в рамках обговорення проекту селищного бюджету на 2019 рік.

Селищна рада.

Щиро вітаємо всіх працівників органів місцевого самоврядування із професійним святом — Днем місцевого самоврядування!

Велика відповідальність лежить на органах місцевого самоврядування
за соціально-економічний стан територіальних громад, за створення належних умов
для проживання і благополуччя жителів сіл, селищ, міст. Поряд з відповідальністю існують значні проблеми і труднощі, проте місцеве самоврядування крок за кроком розвивається і зміцнюється.

Ми віримо, що майбутнє за сильним місцевим самоврядуванням, яке стане надійною базою для розвитку демократичної та міцної держави.

Бажаємо всім жителям територіальних громад, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, щастя, нових професійних здобутків.

 

З повагою, Колектив Саратської селищної ради

 

Бажаємо Вам успіхів і вдачі.

(Працівникам Саратської селищної Ради)

 

Вас з Днем місцевого самоврядування!

Здоров’я  Вам, наснаги,сил,терпіння!

Робота  починається в Вас зрання,

ЗНАНЬ потребує ЛЮДЯНОСТІ, ВМІННЯ!

 

Присутні риси ці у Вашім колективі!

Постійно Ви спілкуєтесь з ЛЮДЬМИ.

Для спілкування різні є мотиви…

І день промчить для Вас, неначе, мить.

 

Всьому увагу треба  приділити:

Дорогам,забудівлям, дитсадкам,

Майданчикам, де будуть гратись діти…

Інших проблем широка є ріка…

 

За селище нести відповідальність!

Почути кожного,хто завіта до Вас.

А часу обмаль…Це для Вас реальність.

Що й вечір застає не один раз.

 

Людей цікавить завжди благоустрій

Рідного селища, освітлення й стежки…

Із «доброзичливими» теж буває зустріч,

Які говорять все Вам навпаки…

 

Місцева ВЛАДА, Ви - серед людей!

Від Вас залежить селища МАЙБУТНЄ!!

Ви - провідники в життя нових ідей.

Хай однодумців збільшиться присутність!

 

Бажаю я Вам успіхів і вдачі,

Відчути задоволення від праці!

Під силу будуть будь – які задачі,

Якщо торкнетесь доброзичливості вранці!

 

07.12.2018р

З повагою, Тетяна Романець.

Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!
Матері й батьки шановні
Вихованням послідовним
Відчуття патріотизму
І повагу до Вітчизни
У серцях синів зростили —
Вартувати відпустили
Мирну, вільну і єдину
Незалежну Україну!
Тож вшануймо в день святковий
Всіх без винятку військових!
Завдяки їх чесній службі
Живемо у мирі, дружбі!
Адже мир тоді панує,
Коли армія чатує!

З ПОВАГОЮ САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

До уваги мешканців селища Сарата

Татарбунарський РЕМ (Саратська дільниця) повідомляє, що у зв'язку з необхідністю проведення планових ремонтних робіт, за затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання 14.12.2018 року : Центральна водокачка, у зв'язку з цим просимо поповнити запаси води до 14.12.2018 р.

До уваги мешканців селища Сарата

Татарбунарський РЕМ (Саратська дільниця) повідомляє, що у зв'язку з необхідністю проведення планових ремонтних робіт, за затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення).

02.11.18 - смт. Сарата КП Сарата

12.11.18 - смт. Сарата: вул. Мельнична, школа, спортшкола, дитячий садок

19.11.18 - смт. Сарата: вул. Вузька

САРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ЩО ПОЗАЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 47-ої СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ 25 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ О 17.00 ГОД.

Саратська селищна рада повідомляє що чергове пленарне засідання 46-ої сесії Саратської селищної ради відбудеться 19.10.2018 року о 14.00 год. 

"Шанобливе" відношення громадян до проведеною селищною радою робіт з благоустрою території селища Сарата

16 жовтня 2018 року невідома особа припаркувала свій BMW № ВН 9100 ЕХ на тротуарному майданчику, на якому встановлені лавочки для відпочинку громадян біля центральної аптеки, напроти універмагу по вул. Крістіана Вернера. Така зневага до виконаної селищною радою роботи по капітальному будівництву майданчику, що має красивий та естетичний вигляд, та тільки що закінчені будівельні роботи по укладенню тротуарної плитки, викликає обурення мешканців селища, які повідомили селищну раду про таке порушення. Саратська селищна рада звертається до мешканців селища Сарата та Саратського району з проханням не слідкувати даному прикладу та поважати своє рідне селище.

Шановні мешканці селища Сарата КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" звертається до Вас з проханням вчасно розрахуватись за спожиті комунальні послуги до 01.12.2018 року. Сподіваємось на взаємопорозуміння.  До мешканців, які вчасно не розрахувались, будуть підготовлені та направлені позивні заяви до районого суду по відшкодуванню заборгованності за комунальні послуги. 

Поздравляем вас с Днем предпринимателя Украины! 

Желаем вам успешного ведения своего дела, материального благополучия, налаживания новых прочных партнерских связей, здоровья и уверенности в завтрашнем дне.

_________________________________________________________________________________

Сердечно вітаємо Вас із Днем Незалежності України.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця - як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

З повагою Саратська селищна рада.

_________________________________________________________________________________

Дорогі українці!

Саратська селищна рада щиро вітає вас з Днем Державного Прапора України!

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів суверенітету держави.

Нехай у ваших серцях завжди живе почуття гордості за Батьківщину і наш Прапор!

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, благополуччя, миру в родині, успіхів та процвітання.

З повагою Саратська селищна рада.

 

Символ надії на ЖИТТЯ!

 

Державний прапор України -

Символ надії на ЖИТТЯ!

Це золоті і щедрі ниви,

І небо, де пташки летять.

 

Прапор,овіяний вітрами,

Пропахлих порохом АТО!

Він мир відстоює з синами!

Не забуває хай ніхто

 

Загиблих наших побратимів,

Людських зруйнованих осель…

Садок під вікнами ЦВІСТИМЕ!

Гарних співатимуть пісень!

 

Державний прапор України,

Ти на просторах майориш!

Ти є підтримкою щоднини.

То хай не буде горя більш!

 

Бо настраждалась Україна.

Люди втомилися чекати

Покою, злагоди і миру…

Зараз таке життя строкате…

 

Не їдуть хай на заробітки

В чужі країни українці!

Щасливого життя хай свідком

Будуть разом,не поодинці!

 

Тетяна Романець 23.08.2018р

 

_________________________________________________________________________________

Шановні ветерани, жителі Сарати !

Від щирого серця вітаємо Вас з 74-ю річницею визволення Сарати від німецько-фашистських загарбників!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

  Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

 Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

З повагою Саратська селищна рада.

 

Кращої немає!

( До 74 річниці звільнення Сарати від румуно-німецьких загарбників)

 

Мій рідний Краю, тут моє коріння!

Тут обробляли пращури поля.

З надією кидали тут насіння

І проводжали в далі журавля.

 

Тут тато й мама мої народились.

Братів моїх лунав тут перший крик.

Моє життя пройшло тут! Так судилось.

І ще багато хто до тебе звик.

 

Багато чого в Краї  відбулося:

Топтав тебе і німець, і румун…

Горіло на полях твоїх колосся…

І панував у душах людських сум..

 

Від вибухів земля тоді дрижала!

Мій Краю, досягла й тебе війна…

В сорок четвертім звільнення настало!

Покинув нашу землю сатана.

 

Діти війни давно в поважнім віці.

Пройшло дитинство їхнє в мирний час.

Надалі, Краю, ти тримайся міцно:

На тебе зазіхають раз-по-раз.

 

Бажаю спокою тобі, мій любий Краю!

Квітуча Бессарабія моя!

Мені здається, кращої немає,

Щедрішої, ніж є земля твоя!

 

Тетяна Романець  22.08.2018р

_________________________________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ САРАТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІД 17 ЛИПНЯ 2018 РОКУ № 38-А-2018 " ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ СОРОК ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ"

ОГОЛОШЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ САРАТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІД 06 ЛИПНЯ 2018 РОКУ № 35-А-2018 "ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СОРОК ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ  З ПРОЕКТАМИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  МОЖНО ОЗНАЙОМИТИСЬ  У РОЗДІЛІ " МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ"

ОГОЛОШЕННЯ:

Дошкільний навчальний заклад знов відчинив свої двері для вихованців після нетривалого ремонту.

02 липня поточного року після нетривалого ремонту відчинив свої двері Саратський дошкільний заклад (ясла-садок), який проводився в термін з 23 червня по 27 червня 2018 року. Під час проведення ремонту працювала чергова група яку відвідувало від 3 до 7 дітей. Чисті, охайні приміщення груп та спалень для дітлахів сіяли веселими сонячними зайчиками.

 

 

 

 

 

 

Яскравими барвами переливаються дитячі качелі, столики, скамійочки та інше приладдя на ігрових майданчиках у дворах будівель закладу. Немало зусиль приклали працівники  закладу, щоб у короткий термін зробити генеральне прибирання у приміщеннях закладу, зробити косметичний ремонт, перефарбувати сходові марші, ігрове обладнання на території закладу.

 

 

 

 

 

 

02 липня дитсадок відвідало біля 90 дітей. Завтра вихованців буде більше, адже 30 дівчат і хлоп’ят отримали направлення у дитсадок.

 

 

 

 

Щастя Вам, здоров’я, успіхів наші діти!!!

Проведення в смт. Сарата шахового турніру 01.07.2018 

Шахматных дебютов и их веток великое множество. Так же, как и стилей игры. Вот и приходится юным шахматистам постоянно учится, познавая новое и неизведанное. Каждый год на Рождество опытные саратские шахматисты преподают урок нашим юным звездочкам. Но жизнь идет, растет мастерство молодого поколения, и было принято решение почаще организовывать такие встречи.

По инициативе Саратского поселкового главы Анатолия Леонидовича Негодяева 1 июля прошел шахматный турнир, посвященный Дню Конституции Украины. На своеобразный шахматный урок съехались юные дарования из Сараты, Зари, Новоселовки и Введенки. В их числе были и абсолютные чемпионы Саратского района среди школьников 2017-2018 у.г. Бордя Даниил и Митева Надежда.

Турнир. Настоящий шквал эмоций. Особенно, когда встречаются примерно равные по силе игроки. Очень часто судьбу партии решал малейший «зевок» или позиционная ошибка.

 

 

 

 

Среди взрослых первое место занял Анатолий Плачинда. Второе место у Анатолия Чумаченко. Третье – у Юрия Филимоненко. Среди девочек первое место у Мовчан Наталии (6,5 очков). Второе место с пятью очками у Митевой Надежды. Третье место у Велигурской Ксении. Среди мальчиков первым финишировал Мовчан Виктор (6,5 очков). Лучший коэффициент Бергера и 6 очков у Велигурского Ильи (второе место). Третье место с 6 очками у Борди Даниила.

Юные шахматные таланты уверенно пробивают себе дорогу на шахматный Олимп. Все труднее поддерживать свое реноме взрослому поколению. И уже недалек тот день, когда «отцы и дети» смогут на равных играть друг с другом. Ничья Наталии Мовчан с Владимиром Тоцким яркое тому подтверждение. А это значит, что шахматная жизнь в Сарате кипит, шахматисты развиваются. А ведь именно шахматная среда сможет воспитать чемпиона. Мы все в это верим.

 

 

 

Держслужбовці, вам вітання
У прекрасне ваше свято,
Жити вам бажаю чесно,
Позитивно і багато.

З гордістю свій ранг незмінно
По життю завжди несіть,
Лиш на благо України
Ви працюйте і живіть.

З повагою Саратська селищна рада.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ САРАТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПРО СКЛИКАННЯ 42 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ 

 

 

День медичного працівника - це саме важливе і необхідне свято.

Тому, саме сьогодні ми вітаємо найцінніших людей, яким довіряємо своє здоров'я.

Нехай ніколи Вас не торкнутися біди і печалі,

а тільки успіх і радість Вас супроводжує. Зі святом!

З повагою Саратська селищна рада.

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ САРАТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІД 23 ТРАВНЯ 2018 РОКУ № 27-А-2018 " ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ДАТИ СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ 41 СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ"

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку із поважною причиною (нездоров'ям селищного голови) пленарне засідання 41 сесії селищної ради 17 травня 2018 року не відбудеться. Про дату перенесення засідання сесії буде повідомлено додатково.

Шановні мешканці селища Сарата, керівники підприємств, установ, закладів, громадські організації.

12 травня 2018 року о 15.00. год. у приміщенні районного будинку культури відбудеться звіт Саратського селищного голови А.Л. Негодяєва про виконану роботу за 2017 рік. Запрошуємо прийняти участь у публічному заході.

Саратська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ САРАТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІД 04 ТРАВНЯ 2018 РОКУ № 24-А-2018 " ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ СОРОК ПЕРШОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ"

 

Шановні Саратці, ветерани і трудівники тилу!

Сердечно вітаю Вас з знаменною датою – Днем Великої Перемоги!

Це свято значиме і хвилююче для кожного мешканця нашої країни,

яке ми відзначаємо як данину пам’яті і глибокої поваги славним захисникам Вітчизни,

всім, хто самовіддано, героїчно на фронті і в тилу наближав цей довгоочікуваний День.

Це те, що об’єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань.

Завойована старшими поколіннями Перемога і сьогодні горить вічним вогнем н наших серцях і надихає нас на нові звершення,

зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі і йти вперед.

Від усієї душі бажаю Вам здоров’я, щастя, благополуччя,

мирного неба над головою і невичерпної віри в краще майбутнє України!

З повагою -  Саратський селищний голова       А.Л.Негодяєв

ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

З нагоди святкування 73-ї річниці Дня перемоги у другій світовій війні, громадянам селища, які віднесені до осіб деяких пільгових категорій, на підставі рішення Саратської селищної ради "Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку  селища Сарата на 2018 рік", головою селищної ветеранської організації в особі Міщенко Ніни Матвіївни, від імені селищної ради ветеранам були вручені 21 продуктових наборів у складі 19 найменувань продуктів харчування.

Від щирого серця вітаємо всіх громадян з Днем Перемоги

1. Скрипчук Єлизавета Василівна

2. Осипенко Любов Григорівна

3. Руденко Валентина Матвіївна

4. Сапунов Іван Федорович

5. Арнаутов Георгій Петрович

6. Грунт Галина Миколаївна

7. Малина Агафія Єпіфанівна

8. Осипенко Валентин Павлович

9. Допринда Ніна Пилипівна

10. Чернонос Віра Андріевна

11. Данченко Ганна Іванівна

12. Христюк Василь Васильович

13. Третьяков Олександр Сергійович

14. Ходос Феофіл Феофілович

15. Бойко Олена Никифорівна

16. Руденко Семен Павлович

17. Пужакова Олександра Захарівна

18. Чугайнова Зоя Павловна

19. Чернишенко Клавдія Федорівна

20. Дадиченко Юлія Свиридівна

21. Гуменюк Ніна Олександрівна

 

 

 

 

 

 


 

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаєм!
Жити в радості й любові від душі бажаєм!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров’я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
Христос Воскрес!
Воістину воскрес!

 

ІНФОРМАЦІЯ:  40-А СЕСІЯ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЯКА ВІДКРИТА 30 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ БУДЕ ПРОДОВЖЕНА 17 КВІТНЯ 2018 РОКУ (ВІВТОРОК)   О 14:00 ГОДИНІ ВІДПОВІДНО ДО  ПОРЯДКУ ДЕННОГО, ЗАТВЕРДЖЕНОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ   ВІД 26 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ № 16-А-2018, "ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ДАТИ СКЛИКАННЯ СОРОКОВОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  УІІ СКЛИКАННЯ", ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ ПИТАННЯ 2.5 " ПРО УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ З ФОП "ГРИВА П.Я.", ТА  З УРАХУВАННЯМ ДОДАТКОВИХ ПИТАНЬ: "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 18.11.2015 РОКУ № 07-УІІ "ПРО УТВОРЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ТА ГРОМАДСЬКИХ КОМІСІЙ ПРИ ВИКОНКОМІ, ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ ЧИСЕЛЬНОСТІ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО СКЛАДУ", " ПРО УПОВНОВАЖЕННЯ В.О. НАЧАЛЬНИКА КП "САРАТА КОМУНСЕРВІС" ГРАБОВЕНКО Л.А. НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ З ПП  "ЮТА" НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ "КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ смт. САРАТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ", ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО РІШЕННЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 22 ГРУДНЯ 2017 РОКУ № 692-VII "ПРО САРАТСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ БЮДЖЕТ САРАТСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК", ДОХОДИ САРАТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА 2018 РІК, РОЗПОДІЛ ВИДАТКІВ САРАТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА 2018 РІК.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ САРАТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІД 26 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ № 16-А-2018 "ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ДАТИ СКЛИКАННЯ СОРОКОВОЇ СЕСІЇ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ"

 

Проведення в смт. Сарата шахового турніру 

"ІІ відкритий кубок Саратського району з шахів"

З 16 по 18 березня 2018 року  у селищі Сарата відбувся шаховий турнір "ІІ відкритий кубок Саратського району з шахів".

У цьому конкурсі було задіяно 80 учасників дорослих та дітей з 4-х областей України (Хмельницька, Одеська, Вінницька, Львівська). На конкурсі були присутні 4 міжнародні майстри спорту та 6 кандидатів у майстри спорту. Шахові бої йшли по швейцарській системі (діти-дорослі) у 9 турів. Конкурс відбувався за 5-ма номінаціями:

1. до 10 років

2. до 14 років

3. ветерани

4. жінки

5. загальна серед дорослих

У І номінації до 10-ти років 

І місце посів Гарський Владислав м. Одесса

ІІ місце посів Шевченко Владислав м. Чорноморськ

ІІІ місце посів Пугачьов Андрій м. Чорноморськ

У ІІ номінації до 14-ти років 

І місце посів Бахнак Тимофій м. Чорноморськ

ІІ місце посів Бурлаченко Олексій м. Чорноморськ

ІІІ місце посів Князян Кирило м. Ізмаїл

У ІІІ номінації жінки

І місце посів Апостолакій Ольга м. Ізмаїл

ІІ місце посів Гусив Вікторія м. Ізмаїл

ІІІ місце посів Кожокарь Світлана м. Болград

У ІV номінації ветерани

І місце посів Черницький Миколай м. Біляївка

ІІ місце посів Войоков Миколай м. Кілія

ІІІ місце посів Карпузов Георгій м. Кілія

У V номінації загальна серед дорослих

І місце посів Поліщук Олег Хмельницька обл.

ІІ місце посів Руссев Миколай м. Ізмаїл

ІІІ місце посів Афанас'єв Анатолій м. Арциз

Також премією у розмірі 1500 грн. були відзначені кращі діти шахісти які не увійшли за віковою номінацією до 10-ти років а саме:

І місце серед хлопців посів Хлівний Нікіта

І місце серед дівчат посіла Мовчан Наталія

___________________________________________________________________________________________________________________

Дорогие саратцы!

Сердечно поздравляю Вас с 196-ой годовщиной со Дня образования  нашего посёлка Сарата!

Хочу пожелать чтобы наш посёлок был самым лучшим, любим и дорог и значил что-то особенное и важное для каждого из нас.

Пусть он будет красивым, процветающим, светлым, где живут и радуются люди, звучат детские голоса, песни и создаются семьи,       пусть здесь свершаются наши желанья и исполняются мечты. Посёлок наш процветает и растёт и каждому его жителю в жизни везёт!

Счастья, успехов, яркого будущего, веселых праздников и талантливых детей тебе, любимый посёлок!                                                                                                                                                                                                 Саратский поселковый голова А.Л.Негодяев

 

ПЛАН  ЗАХОДІВ ДО СВЯТА, ПРИСВЯЧЕНОГО 196-ОЇ РІЧНИЦІ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ СЕЛИЩА САРАТА (20 БЕРЕЗНЯ 2018р.)

10.00 г. - Покладання квітів у пам’ятника І Ліндлу ;

10.30г. - Покладання квітів до Меморіалу воїнів-інтернаціоналістів;

10.50г. - Покладання квітів до Меморіальних дошок загиблим воїнам в АТО Д.Сирбу,

               М.Кривиденка та Меморіалу Загиблих Воїнів у ВВВ;

11.30г. - покладання квітів на Лютеранському кладовищі;

17.00г. - святковий концерт за участю Михайла Літвінчука у районному Будинку культури.  

 

07 березня 2018 року о 17 годині в районному будинку культури селища Сарати відбувся святковий концерт з відзначення міжнародного жіночого дня 8 березня. З привітаннями та словами вдячності для жінок  звернувся селищний голова Анатолій Негодяєв. Відповідно до розпорядження селищного голови нагороджено грамотами та адресною грошовою допомогою в розмірі 1000 грн. 28 жінок селища Сарата, а саме:

Працівників КЗ «Саратський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок)»:

  • Федорову Тетяну Валентинівну, практичного психолога
  • Клиновську Світлану Павлівну кухаря

Працівників КП «Івушка»:

  • Подуст Валентину Федорівну головного бухгалтера 

Працівників КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС»:

  • - Ходос Ніну Андріївну, головного бухгалтера
  • - Романову Галину Федорівну, комірника підприємства

Медичний персонал КЗ «Саратський районний центр первинної медичної допомоги»:

  • Чакір Марію Костянтинівну, медичну сестру
  • Чолак Раїсу Вікторівну – медичну сестру

Медичний персонал КЗ «Саратська районна лікарня»:

-  Шаповалову Людмилу Іванівну, завідувачку неврологічним відділенням

- Смоляну Валентину Миколаївну – старшу медичну сестру дитячого відділення

 Управління Державної казначейської служби України в Саратському районі:  

  • Юр’єву Людмилу Михайлівну – головного спеціаліста відділу надходжень та видатків

            Саратське об’єднане управління Пенсійного Фонду України Одеської області:

- Решетніченко Світлану Олександрівну – начальника фінансово-економічного відділу

             Працівників Саратської районної філії Одеського обласного центру зайнятості:

                 - Осипенко Ольгу Ігорівну – директора філії

              Саратське відділення поліції Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП України в Одеській області:

                  -  Кірєву Сніжану Миколаївну  -  слідчого  відділення поліції

              Педагогів та працівників КЗ «Саратська ЗОШ І-ІІІ ступені, гімназія»:

             -  Маковецьку Наталію Михайлівну,  вчителя української мови та літератури

             -  Кривцову Тетяну Іванівну,  вчителя початкових класів

             - Островську Ауріку Георгіївну, прибиральницю службових приміщень

             Працівників КЗ «Саратська дитяча музична школа»

                 - Бабенкову Аллу Василівну – викладача фортепіанного відділу закладу

  Працівників КЗ «Будинок дитячої творчості»

-   Яковлєву Ганну Василівну, керівника гуртків початкового технічного моделювання та декоративно-прикладної творчості

Державний службовців Саратської районної державної адміністрації:

  • Антонюк Наталію Адамівну, в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату райдержадміністрації

Працівників КЗ «Саратський районний Будинок культури»:

- Шалар Марію Федорівну, прибиральницю службових приміщень

            Працівників управління статистики в Саратському районі:

- Сапіга Нелю Іванівну, заступника начальника управління

            Військовослужбовців:

                  - Середу Оксану Борисівну, старшого солдата в/ч А – 4210

                  - Шевченко – Бурлаку Ірину Василівну , в/ч А – 2610

            Працівників Саратського райвійськкомату:

                 - Арнаутову Анжелу Василівну – головного спеціаліста відділу обліку та бронювання

            Працівників філії «Саратський ДЕД» ПАТ Одеський «Облавтодор»:

                 - Білоус Ларису Іванівну – прийомоздавальника нафтопродуктів 

          Працівників Саратського ЦПЗ:

                - Алавацьку Валентину Іванівну – начальника дільниці оброблення пошти

         Працівників державного підприємства «Лісове господарство»:

               -  Кобиленко Тамара Іванівна – бухгалтер підприємства

          Працівників Саратської селищної ради:

               - Запорощенко Вікторію Олегівну – спеціаліста із соціальних питань селищної ради

Зі сцени лунали вірші у виконанні Світлани Урсул - ведучої заходу, українські пісні у виконанні вихованців вокальної студії селищного будинку культури під керівництвом Олени Яценко та Тетяни Алексеевой. Гості з міста Татарбунари зачаровували своїми танцями та піснями. Михайло Костов подарував жінкам чудовий виступ на баяні. У виконанні Наталії Колісник пролунали яскраві болгарські пісні, які прозвучали під овації залу.

Концертом проведеним селищним будинком культури були задоволені усі. Радісно усміхненні обличчя жінок були головним досягненням та успіхом святкового заходу.

 

Дорогие наши женщины! Разрешите вас от всей души поздравить с международным днем прекрасной половины человечества. Вы наши самые нежные, самые красивые, самые добрые ангелы. Желаем вам здоровья, успехов в труде, благополучия в семьях и полную чашу в доме. Чтобы быт и работа никогда не тяготили вас, чтобы только радость светилась на ваших лицах.

Весна – життя  початок!

 

Весна – життя, ніби, початок!

Все свіже й гарне навкруги!

Вітають юнаки дівчаток!

Вітають річку береги.

 

Ріка тече,прозора й чиста!

Вільна від криги,мов кришталь!

Зорі вночі, немов намисто,

Блищать! Думки несуть у даль…

 

Чоловіки жінок вітають,

Дарують квіти  й подарунки.

Жіноче свято відзначають

Багато років!  За ґатунком,

 

Це свято – чисте і красиве!

І заслуговують жінки,

Щоб теплоту ту не згасили

Свою до них чоловіки!

 

Хай буде злагода у СВІТІ!

Хай білим цвітом квітне сад!

Ростуть під мирним небом діти,

Й чарує око зорепад!

 

Весна – життя, ніби, початок!

Все свіже й чисте навкруги!

Хай буде в побуті достаток,

Й не буде на душі туги.

 

Хай ще багато років поспіль

Жінок вітають навесні!

Красою хай милує простір!

І промінь грає на вікні!

ПОЕТЕСА           ТАТЬЯНА РОМАНЕЦ

 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СМТ САРАТА

 

              У зв’язку з прийняттям 28 вересня 2017 року Саратської селищною радою Саратського району Одеської області рішень № 615- VІІ «Про внесення змін та доповнень до рішення Саратської селищної ради від 26 квітня 2017 року №440-VІІ «Про встановлення тарифів на послуги водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів» та №  614- VІІ «Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт Сарата», КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» буде здійснено перерахунок розміру платежів за комунальні послуги, згідно з графіком.

 

телефон для довідок: 2-29-13

 

                      Найменування вулиці

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П,ятниця

1

вул.Лесі Українки,Гагарина,Молодіжна

з 8.00 - 17.00

 

 

 

 

 

2

вул.Крістіана Вернера,Соборна, ЛМС

 

з 8.00 -17.00

 

 

 

 

3

вул.Зарічна, Річнкова, Вокзальна, Вузька, пров. Вокзальний

Першотравнева, Халікова, Промзона, Заводська, Степова, Рогізного

 

 

з 8.00 -17.00

 

 

 

 

4

ул.Игнаца Линдла,новоселов,Чкалова

 

 

 

з 8.00 - 17.00

 

 

 

5

ул.Готліба Фейгеля, Сонячна, Садова, Перемоги, Осипенка, Лісова,  Шевченка, Пушкіна, Космонавів, Мельнична, пров.Мельничний, Тіниста, Миру, 28 червня, Суворова

 

 

 

 

з 8.00 -17.00

 

 

Розпорядження Саратського селищного голови від 23 січня 2017 року "Про скликання чергової двадцять першої сесії Саратської селищної ради VІІ скликання"

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ стосовно подання декларацій за 2016 рік

Розпорядження Саратського селищного голови від 06 лютого 2017 року "Про скликання позачергової двадцять другої сесії Саратської селищної ради VІІ скликання"

Розпорядження Саратського селищного голови від 08 лютого 2017 року № 08-А-2017 "ПРо тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі селища Сарата"

Розпорядження Саратського селищного голови від 09 лютого 2017 року № 09-А-2017 "Про скликання позачергової двадцять третьої сесії Саратської селищної ради VII скликання"

Розпорядження Саратського селищного голови від 01 березня 2017 року № 13-А-2017 "Про скликання чергової двадцять четвертої сесії Саратської селищної ради VІІ скликання "

Розпорядження Саратської селищної ради від 30 березня 2017 року № 21-А-2017 "Про скликання чергової двадцять п,ятої сесії Саратської селищної ради VІІ скликання "

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, в якому не створено ОСББ

Розпорядження Саратської селищної ради від 18 квітня 2017 року № 25-А-2017 "Про скликання чергової двадцять шостої сесії Саратської селищної ради VII скликання

Розпорядження Саратської селищної ради від 26 квітня 2017 року № 26 -А-2017 "Про скликання позачергової двадцять сьомої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 04 травня 2017 року № 27-А-2017 "Про скликання позачергової двадцять восьмої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб.єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об,єкту комунальної власності Саратської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб,єктів оціночної діяльності

ОГОЛОШЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Саратської селищної ради в 2018 році" та аналізу регуляторного впливу до нього на виконання вимог Податкового Кодексу України (розділ "Регуляторна політика")

Розпорядження Саратської селищної ради від 25 травня 2017 року № 34-А-2017 "про підготовку об, єктів житлово-комунального господарства та дошкільного навчального закладу селища Сарата до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років"

Розпорядження Саратської селищної ради від 02 червня 2017 року № 38 -А-2017 "Про скликання чергової двадцять дев,ятої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

 Розпорядження Саратської селищної ради від 20 червня 2017 року № 43-А-2017 "Про скликання чергової тридцятої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 29 червня 2017 року № 48 - А-2017 "Про перенесення  дати скликання трицятої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 03 серпня 2017 року № 63-А-2017 "Про скликання чергової тридцять першої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 11 вересня 2017 року № 81 - А- 2017 " Про скликання позачергової тридцять другої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 20 вересня 2017 року № 84 - А - 2017 "Про скликання позачергової тридцять третьої сесії Саратської селищної ради VII скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 27 вересня 2017 року № 86-А-2017 " Про скликання позачергової тридцять четвертої сесії Саратської селищної ради VII скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 18 жовтня 2017 року № 97-А-2017 " Про скликання позачергової тридцять п,ятої сесії Саратської селищної ради VII скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 20 жовтян 2017 року № 99 - А -2017 " Про перенесення дати скликання позачергової тридцять п,ятої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 01 листопада 2017 року № 106-А-2017 "Про скликання позачергової тридцять п,ятої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 13 листопада 2017 року № 109-А-2017 "Про скликання позачергової тридцять шостої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 21 листопада 2017 року № 111-А-2017 "Про скликання позачергової тридцять сьомої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 12 грудня 2017 року № 115 - А-2017 "Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищної ради від 13  грудня 2017 року № 116 - А-2017 " Про скликання чергової тридцять дев,ятої сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

Розпорядження Саратської селищнохї ради від 23 лютого 2018 року № 09-А-2018 "Про скликання чергової сорокової сесії Саратської селищної ради УІІ скликання"

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *