СВЯТКУВАННЯ ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ САРАТСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ

4 грудня 2020 року, напередодні державного свята - День Збройних Сил України, яке  відзначається щорічно — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», Саратською Селищною радою, за  участю Саратської районної державної адміністрації, було  вшановано пам'ять загиблих воїнів  біля  меморіальних дошок загиблим воїнам в зоні АТО Дмитру Сирбу та Максиму Кривиденку  .

Відкрив захід начальник відділу культури виконавчого органу Саратської селищної ради  Анатолій Сухарський. Усі присутні наживо заспівали Гімн України на честь  наших воїнів, військовослужбовців ЗСУ, мужніх   захисників України.

Першою з привітанням та словами вдячності виступила новообрана голова Саратської селищної ради Райчева Вікторія Дмитріївна. У своїй промові вона відзначила важливість й особливу актуальність відзначення цього свята.

Привітав усіх зі святом та вшанував загиблих героїв Ігор Дяченко – лейтенант в/ч морської піхоти ЗСУ,  учасник АТО.

Зі словами болю та вшанування виступив батько загиблого старшого солдата, стрільця-снайпера Кривденка Максима - Ігор Валентинович. Символічно пролунали слова:

Солдате український,

Я щодня за тебе,

Благаю Бога і молю

Щоб захистив ти

Жовте поле, синє небо,

І щоб живим лишився ти в бою…

Хвилиною мовчання та покладанням квітів на меморіальні дошки, що увічнюють наших земляків Дмитра Сирбу та Максима Кривиденка, усі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Завершили урочисте дійство покладанням квітів до меморіалу загиблим воїнам у другій Світовій війні. Слово тримав секретар Саратської селищної ради Проданов Володимир Протасович.

Хотілося б, щоб відзначення дня збройних сил України було більш масштабним , але у зв’язку з пандемією COVID19, довелося звести кількість людей до мінімуму. В майбутньому обов’язково планується розширити формат свята.