фотозвіт з проведення ремонту будівлі та групових приміщень ДНЗ

Інформація про стан проведення ремонтних робіт та  підготовки  КЗ «Саратський дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок)  до нового 2017-2018 навчального року (за станом на 18 липня 2017 року)

Згідно рішення виконавчого комітету Саратської селищної ради від 12 червня 2017 року №54 «Про тимчасове призупинення роботи КЗ «Саратський ДНЗ (ясла-садок)», пов’язане з проведенням поточного і капітального ремонту приміщень закладу та проведенням відпускної кампанії педагогічного персоналу» з 26 червня 2017 року по 07 серпня 2017 року було тимчасово призупинено роботу дошкільного закладу селища Сарата.
     На період проведення ремонту приміщень та будівлі закладу,  відпускної кампанії персоналу, наказом по ДНЗ призначено в.о. завідуючої КЗ «Саратський ДНЗ (ясла-садок)»  Ірину Володимирівну Кривиденко, завідуючу господарством, яка інформує  у фото звіті про проведені ремонтні роботи у закладі на період з 26.06.2017 року по 18.07.2017 року.

За планом проведення ремонтних робіт почато утеплення стін головного корпусу будівлі, обсяг робіт складає 600 кв.м., На теперішній час виконано робіт - 250 кв.м.
Утеплення горища (650 кв.м.), ремонтні роботи цоколю, парапету, драбинних маршів та козирків будівлі,  відбудуться у серпні місяці поточного року.
      Закінчені роботи із заміни дерев’яних дверей на металопластикові у кількості 13 од.  та вироблення укосів  у спальних приміщеннях закладу та туалетних кімнатах. Тривають роботи із реконструкції та встановлення додаткового опалювального обладнання ( 20 конвекторів   розміром від 1,20 метра до 2,00 метрів) в музичному залі,  спальнях,  групових, приміщеннях та туалетних кімнатах.

Здійснено ремонт драбинного маршу ганку (крилечка) входу до  будівлі закладу з фасадного боку.
     Здійснені роботи з асфальтованого покриття під’їздів до головного корпусу закладу, господарських споруд та до  котельні  (166,6 кв.м.)

Заплановано здійснення робіт із фарбування спортивного та ігрового майданчику на внутрішній території дитячого садочку.
        Сподіваємось, що батьки та вихованці  будуть задоволені проведеною роботою селищної ради з енергоефективності  та благоустрію  закладу.