КП " САРАТА КОМУНСЕРВІС"

ДІЯЛЬНІСТЬ КП «САРАТА КОМУНСЕРВІС» ЗА 2016 РІК
Комунальное підприємство "САРАТА КОМУНСЕРВІС",  головне підприємство життєзабезпечення селища,  створене  16 травня 2012 року на базі збанкрутілого КП "САРАТА" з метою задоволення потреб населення у водопостачанні, водовідведенні, вивезення твердих побутових відходів,  підтримки санітарного стану селища, його благоустрою  та надання інших послуг населенню.
На підприємстві працюють - 38 чоловік,  фонд оплати праці - 1417,0 тис. грн, сума податків, що сплатило підприємство за 2016 рік - 785,0 тис. грн (в тому числі: по доходний - 270,0 тис. грн, єдиний соціальний внесок - 325,0 тис. грн, надра - 29,4 тис. грн, ПДВ - 106,0 тис. грн, екологічний -  16, 0 тис. грн, податок на прибуток - 16,0 тис. грн)

Комунальне підприємство "САРАТА КОМУНСЕРВИС" утримує та  обслуговує 8 артезіанських свердловин, центральну водопровідну мережу, завдовжки 33 км., центральну каналізаційну мережу  завдовжки 12 км., головну насосну станцію з колектором завдовжки 2,8 км.
За 2016  рік КП "САРАТА КОМУНСЕРВИС":
-  вивезло  7,5  тис. куб. м. сміття на суму 187,3 тис. грн.
-  подало населенню і організаціям води - 120,4  тис. куб. м., в т.ч. населенню - 85%.
-  пропустило стоків - 48,7 тис. куб. м.

Силами підприємства: - постійно здійснюється контроль за функціонуванням водопровідної і каналізаційної мереж, своєчасно проводяться термінові роботи по усуненню поривів і інших неполадок.
Впорядковані території кладовищ селища. Проведений капітальний ремонт ритуального місця і прилеглої до нього території на "старому" кладовищі.  У хорошому стані підтримуються 12 автозупинок, дитячий майданчик з ігровим комплексом на площі Патріотів в центрі селища.
Селищною радою виділена фінансова підтримка КП "САРАТА КОМУНСЕРВИС" на покриття збитків, у зв'язку з невідповідністю тарифів на комунальні послуги реальним витратам підприємства - 1590,1 тис. грн., у тому числі для населення - 1351,5 тис. грн. що складає 85% від тих, що надаються підприємством комунальних послуг.

Благоустрій, утримання та  розвиток інфраструктури
На забезпечення цих напрямів селищною радою  було виділено - 2553,5  тис. грн
З них:
-  поточний ремонт  тротуарів і доріг - 949,1 тис. грн.   З них:
- 61,6 тис. грн. - площі Патріотів і Соборна;
- 141,5 тис. грн.-  провулки - Першотравневий, Мельничний, Бесарабський;
-  167,0 тис. грн. - тротуар по вул. Крістіана Вернера; (субв. з районного бюджету - 83,5   тис. грн.)
-    189,1 тис. грн. -  на  ділянках вулиць Чкалова, Крістіана Вернера, Игнаца Линдла;
-    92,4 тис. грн. - на ділянках  вулиць Зарічної, Суворова, Новоселів;
-    134,2 тис. грн. - на ділянках вулиць Мельнична, Садова, Готлиба Фейгеля;
-    163,3 тис. грн. - на ділянках  вулиць Лесі Українки, Осіпенко.

На благоустрій: - 1604,4 тис. грн. З них:
- 41,7 тис. грн. - Ремонт  ритуального місця, прибирання території  кладовищ;
- 150,0 тис. грн.  -  обгороджування кладовищ;
- 54,9 тис. грн. -  придбання вузлів і агрегатів;
- 5,0 тис. грн. -  обстеження артезіанської свердловини по вулиці Чкалова;
- 298,5 тис. грн. - гідроочищення каналізаційної системи;
- 49,2  тис. грн. -   поточний ремонт об'єктів вуличного освітлення;
- 100,0 тис. грн. - матеріали по вуличному освітленню;
           -     274,3 тис. грн.  - оплата послуг за споживання електроенергії вуличного освітлення;
- 187,3 тис. грн. -  вивезення  не габаритного сміття;
- 202,7 тис. грн. - косовиця трави;
- 61,7 тис. грн.  - прибирання вулиць  та  площ;
- 26,9 тис. грн. -  обрізання сухостою;
- 4,5 тис. грн. - обрізання очерету;
- 25,0 тис. грн. - підготовка до осінньо-зимового періоду;
 - 17,3 тис. грн. -  розчищення вулиць від снігу;
- 9,4 тис. грн. - посипання вулиць в ожеледь;
- 1,6 тис. грн. - демонтаж новорічної ялинки;
- 21,9 тис. грн. - рекультивація звалища;
- 61, 0 тис. грн. - ремонт даху шахово-шашкового клубу;
- 3,5 тис. грн. - оформлення права власності на кладовище;
- 3,9 тис. грн. - придбання фарби для пішохідних переходів;
- 2,0 тис. грн.  - електроенергія (послуги);
- 2,1 тис. грн. - поховання бездомних.