До уваги суб'єктів підприємницької діяльності

06.02.2018р.

Для використання в роботі та інформування власників землі та землекористувачів про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі за 2017 рік відділ агропромислового та економічного розвитку направляє лист державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

На виконання розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 12.09.2017 року № 803/А-2017 "Про підсумки соціально-економічного розвитку Одеської області за I півріччя 2017 року" районна державна адміністрація та саратська селищна рада інформує. Відповідно до рішення обласної ради від 16 червня 2017 року № 405-VII, була прийнята програма розвитку конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва в Одеській області на 2017-2020 роки, в рамках якої суб'єкти малого та середнього підприємництва мають можливість взяти участь у конкурсі на отримання часткової компенсації відсотків за рахунок коштів обласного бюджету за кредитами, залученими на розвиток бізнесу.